Skocz do zawartości

bodziusiu

Użytkownik
  • Ilość zawartości

    83
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bodziusiu

  1. też niedziała co nie kpw ok działa w pewnym sensie dzięki
  2. nie działa
  3. gdy położymy np. skrzynie to strawdza nam skrypt czy w odległości 5 kratek w każdą strone nie znajduje się blok jeżeli nie to stawia się platforma 5x5 z desek a jeżeli jest jakiś blok to wyświetla się komunikat w tym miejscu nie możesz położyć (nazwa) i oddaje nam skrzynie
  4. ej a umiesz napisać cały skrypt na budowanie mcrust ?

     

    1. kapi.

      kapi.

      Ta, ale nie chce mi sie.

    2. bodziusiu

      bodziusiu

      a może chcesz mieć za mnom serwer ?

      a i ten skrypt co dałeś to nie działa bo nie ma tych szkieł i blok się nie stawa a niby się postawił pisze :)

       

    3. kapi.
  5. gdy wybierzemy w naszej skrzynce rzecz np. diamentowy blok to tam gdzie patrzymy ma się pojawić zielone szkło jeżeli dotyka ziemi a jak nie to czerwone i gdy już jest to zielone to po kliknięciu lewym on się postawi
  6. bodziusiu

    rust budowa

    kto umie napisać skrypt który robi podłogę 5x5 i po bokach -4 kratki do dołu i jak będzie wolne miejsce na górze (nie musi być nóg po rogach) albo po prostu chce skrypt który robi tak gdy klikniemy shift gdy trzymamy w ręku coś np. diament to się otworzy się skrzynki (2 paski) i dalej już spróbuję zrobić jak coś to to będzie na skrypt rust //Poprawiam błędy @JPablo
  7. Chce skrypt który po walnięciu w blok (bloki) będzie dawał spowolnienie i że kiedy mamy te spowolnienie to nie możemy kopać (2s spowolnienie) i że jak uderzymy to ten ślad rozwalania się zapisze xd część nie rozumie, ale robię serwer rust jak cos to zobaczcie na minecraft pl,net na rust i tam maja niszczenie drzew
  8. Chce skrypt który po walnięciu w blok (bloki) będzie dawał spowolnienie i że kiedy mamy te spowolnienie to nie możemy kopać (2s spowolnienie) i że jak uderzymy to ten slad rozwalania się zapisze xd część nie rozumie, ale robie serwer rust jak cos to zobaczcie na minecraft pl,net na rust i tam maja niszczenie drzew
  9. ej zrobisz dla mnie skrypt na budowanie bo mam jeszcze na 1m oers opłacony a $$ brakuie na opłacanie wienc hce ak najszybciej wystartowac

  10. ej zrób budowę domów bo to jest izi co napisałeś dla zaawansowanych a jak jako prawie zaawansowany nie umiem na budowanie Błąd ortograficzny//Ewald
  11. Post zamknięty błąd spacji brawo ja
  12. wait 1 second display "&4&lMC&f&lRUST &8› &5&lTrwa Kraftowanie!" on bossbar with 20 percent by 3 seconds for player wait 1 second display "&4&lMC&f&lRUST &8› &5&lTrwa Kraftowanie!" on bossbar with 10 percent by 3 seconds for player dlaczego komunikat niedziała i efekty ? (wszystko inne mam dobrze to zle)
  13. Dziękuje temat zamknięty
  14. ale pl na 1.8 potrzrebuje
  15. Potrzebny mi skrypt plugin na to że np. po wpisaniu komendy /postawskrzynkie - ustawia resp krzynki /czasrestartuskrzyn {time } - po jakim czasie majom się resetować /skrzyniedrop -ustawia drop itp. (a i jeszcze skrzynki majom się resetować po tym jak się je otżorzy) jeszcze jedno wait 1 second display "&4&lMC&f&lRUST &8› &5&lTrwa Kraftowanie!" on bossbar with 20 percent by 3 seconds for player wait 1 second display "&4&lMC&f&lRUST &8› &5&lTrwa Kraftowanie!" on bossbar with 10 percent by 3 seconds for player dlaczego nie pokazuje mi wiadomoc i efekt
  16. ej poprawiłem błędy

     

  17. Masz tak jak klikasz e szybki krafting 4 sloty i ten 3 slot licząc od góry jeżeli się na niego kliknie to ma się otfożyć skrzynia a 2 błąd wait 1 second display "&4&lMC&f&lRUST &8› &5&lTrwa Kraftowanie!" on bossbar with 20 percent by 3 seconds for player wait 1 second display "&4&lMC&f&lRUST &8› &5&lTrwa Kraftowanie!" on bossbar with 10 percent by 3 seconds for player nie pokazuje mi wiadomości i nie mam efektu
  18. bodziusiu

    ważne

    chodzi oto że gdy klikniemy w slot tam gdzie mamy szybki krafting np. slot0 slot1 slot2 slot3 =item to chodzi oto że jak klikniemy w slot2 to otforzy się skrzynka dalej umiem proszę o szybkie zrozumienie sam nie wiem jak to napisac a i jeszcze wait 1 second display "&4&lMC&f&lRUST &8› &5&lTrwa Kraftowanie!" on bossbar with 20 percent by 3 seconds for player wait 1 second display "&4&lMC&f&lRUST &8› &5&lTrwa Kraftowanie!" on bossbar with 10 percent by 3 seconds for player dlaczego nie pokazuje mi wiadomoc i efekt a i jeszcze jak się otforzy skrzynke i zbierze itemy to ons znika
  19. Po otwarciu skrzynki, ona znika i wydaje fajny dźwięk, np. trzask
  20. ej bo nie mogę znalesc tego pl a bez pl to slot jest błąd a na 2 odp ? wait 1 second display "&4&lMC&f&lRUST &8› &5&lTrwa Kraftowanie!" on bossbar with 20 percent by 3 seconds for player wait 1 second display "&4&lMC&f&lRUST &8› &5&lTrwa Kraftowanie!" on bossbar with 10 percent by 3 seconds for player dlaczego nie pokazuje mi wiadomoc i efekt
  21. bodziusiu

    Awans

    wydaje mi się że Islandworld trzeba od nowa napisac albo zrobić skrypt ale nie w isworld ale ja tego nieumiem
  22. chodzi oto że gdy klikniemy w slot tam gdzie mamy szybki krafting np. slot0 slot1 slot2 slot3 =item to chodzi oto że jak klikniemy w slot2 to otWorzy się skrzynka dalej umiem proszę o szybkie zrozumienie sam nie wiem jak to napisac a i jeszcze wait 1 second display "&4&lMC&f&lRUST &8› &5&lTrwa Kraftowanie!" on bossbar with 20 percent by 3 seconds for player wait 1 second display "&4&lMC&f&lRUST &8› &5&lTrwa Kraftowanie!" on bossbar with 10 percent by 3 seconds for player dlaczego nie pokazuje mi wiadomości i effekt
×
×
  • Dodaj nową pozycję...