Skocz do zawartości

ShaDy

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia ShaDy

Początkujący I

Początkujący I (2/13)

1

Reputacja

 1. Wiesz że w komendzie nie ma "event-block" i że nie pisze się "block-event"?
 2. Zniszcz go to zobaczysz jaka ma nazwę -_- Zrób tak: On place of iron block: If "%name of player's tool%" is "generatoriron": Set {Gen::%event-block%} to true [/Code] I Teraz zamiast if name of event block daj "if {Gen::%evenf-block%} is true"
 3. Jakim cudem blok może się nazywać nie będąc skrzynią,piecem etc?
 4. Bo przecież dzieła się nie krytykuje Jak coś pokazujesz światu to postaraj się być lepszy od reszty a nie dodać [/ciach] i liczyć na same pozytywne komentarze? Ps. Tak sam zrobiłem sobie ciach bo nie mam przyjaciół :)))))
 5. A czy jest jakaś wiadomość przy użyciu komendy?
 6. Nie daje się takich długich opóźnień jak "wait 45 seconds" właśnie dlatego
 7. Ale ogarnij typie że twój skrypt to po prostu dno Co do samego skryptu, podstawy, podstawy i jeszcze raz podstawy Nie ma nic specjalnego, nic nowego, brak konfiguracji i na dodatek kolejny drop Zobacz na mój qDrop który niedługo będzie bardzo mocno zmieniony ale jeszcze nie teraz qDrop jest na moim poprzednim koncie, Quaczi.
 8. Podaj proszę błędy i wytłumacz dokładniej o co chodzi
 9. ShaDy

  Skrypt na [ Nether ]

  Ja przepraszam bardzo ale słownik to naprawdę ciekawa lektura... Dlaczego ktoś wgl wstawia tak krótki skrypt? Dodaj jakaś konfiguracje będzie te 5/10
 10. 1. Skrypt nie zgadza się z opisem 2. Antycaps można zrobić 30x krócej 3. Czyszczenie czatu czyści też konsole 4. Optymalizacja to dno 2/10 i proszę nie nazywaj tego "najlepszym"
 11. Oj kolego, nie chodzi o to według kogo jest lepiej tylko jak jest lepiej. Jeżeli podczas tej minuty serwer się wyłączy skrypt nie będzie więcej działał.
 12. Nie używaj "wait 1 minute" Lepiej użyć Loop 60 times: Wait a second
 13. Już tak dawno tego skryptu nie aktualizowałem a dalej nie jest zły z tego co widzę Jak wrócę do Polski dam nową wersję qDropu oczywiście pod inną nazwą bo już inne konto. Co do skryptu, no cóż jak na pierwszy to nie jest źle. Konfiguracja by się naprawdę przydała,zacznij od "options" Skrypty z tego co pamiętam wrzuca się na code.skript.pl
×
×
 • Dodaj nową pozycję...