Skocz do zawartości

xMANPL

Użytkownik
 • Zawartość

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. [1.8-1.12][RPG] Metin2 w Minecraft!

  Człowieku dystans do siebie, nie chodzi tu o Sintie tylko o Aurelie. Teraz każdy się od Ciebie odwrócił za to że jesteś parszywy i kłamliwy. Cały czas się wybielasz. A idź pan z tym serwerem.
 2. różne Początki są trudne [LVL z Zombie]

  Proszę o zamknięcie tego tematu już zrobiłem owy skrypt, jednak wszystkim dziękuję za pomoc. I na pewno polajkuje wszystkie odpowiedzi.
 3. [1.8-1.12][RPG] Metin2 w Minecraft!

  Wystarczy przejrzeć MRNicePL kanał i tam są argumenty.
 4. Poszukuję 10 osób do Administracji!

  Jaki typ serwera i jaka wersja ?
 5. [1.8-1.12][RPG] Metin2 w Minecraft!

  Serdecznie nie polecam owego serwera. @Marsonix to oszust największy jakiego spotkałem, zniknęły mi itemy on tym nic nie zrobił na ścisłość mogę wstawić pare skrinów. Mimo tego poniżał starą administrację... A idź pan z tym serwerem i społecznością, którą tam się spotyka... Reasumując serwer do kitu(dużo pracy włożone doceniam), ale i tak jest do kitu, gdyż nawet WŁAŚCICIEL serwera poniża starą administrację, Gratulację! Życzę powodzenia!
 6. Cześć i czołem ! Mógłby ktoś mi pomóc ? Mianowicie gdzie można usunąć " Player joined the game" lub "Player left the game" oraz zmienić wygląd kicka na czacie. W którym pluginie mam to pozmieniać ? ( chodzi mi aby nie było widać jak ktoś dołącza na serwer oraz gdy wyrzucam kogoś z serwer był inny komunikat)
 7. Złote serca

  Dzięki Ci bardzo dostajesz lika! Proszę o zamknięcie tematu.
 8. Złote serca

  Cześć i czołem ! Mógłbym mi ktoś zrobić skrypt taki że jak zakładam klatę Prot 50 to dodaje mi 2 paski złotych serc a gdy 60 to 3 paski. A np gdy spodnie Prot 60 to regeneracja 2. Gdy helm Prot 55 to jump boost 2. A gdy buty Prot 50 to szybkość 1 .
 9. Skrzynki

  Sorry źle wam wytłumaczyłem. Chodzi mi o to, że jak klikne ppm na skrzynkie o nazwie "Kocia Skrzynia" to wypadnie mi jeden z przydmiotów w spisie. Chciałbym bez żadnego własciciela itp. Tylko chodzi mi jedynie o nazwe. i z tej nazwy wypadają nam ity takie jak : - łuk niezniszczalny power 10 name "&d&lKoci łuk" - Miecz niezniszczalny sharpness 20 name "&b&lMagiczny Miecz" itp. A wam z UP daje wszystkim lajki za miłą i bezpłatną pomoc. /////////// @edit nie doczytałem posta karola Karol dzięki i prosze o zamknięcie tematu
 10. Skrzynki

  WCześć i czołem ! Mógłby ktoś zrobić mi skrypt na skrzynie o nazwie "Kocia Skrzynia" to znaczy gdy klikam prawym przyciskiem wylatuja takie itemy jak - łuk Power 10 (niezniszczalny) nazwa "Koci łuk"- 5% ( podobnie miecz i zbroja tylko inne enchanty chialbym zobaczyć jak to się robi)
 11. A ja na odwrót. Polecam ową grupę, ponieważ odwalają kawał dosyć dobrej roboty. Wiem nie jestem programistą czy coś, ale widać, że się starają, żaden z WAS nie został na dłużej jedynie wstawiacie rozmowę, która wam się podoba, i w której nic obraźliwego (nie mam na wyślij wyzwania itp. poprostu jesteście tak trochę toksyczni jedynie chodzi mi jedynie o bolka[użykownika]) nie napisaliście. Reasumując POLECAM GRUPĘ.
 12. różne Początki są trudne [LVL z Zombie]

  Dziena za pomoc, i dostajesz like. Proszę o zamknięcię
 13. różne Początki są trudne [LVL z Zombie]

  Dziękuje za odpowiedź, dostajesz like. Ale mam jeszcze jedno (i chyba ostatnie pytanie) Bo chce zrobić gdy lvl Osobnika będzie równy 1 to będzie mu potrzebne 500 expa gdy będzie równy 2 będzie mu potrzebne 1500expa itp. Jak to zrobić ?
 14. różne Początki są trudne [LVL z Zombie]

  Mam jeszcze jedno pytania jak będę robił /poziom to jak mam zaznaczyć ile osobnik ma zdobyć expa, żeby zdobył następny lvl Np Twój poziom doświadczenia 220/550 Twój poziom 3 (poziom wiem)
 15. różne Początki są trudne [LVL z Zombie]

  Ale wcześniejsze dobre mam ?
×