Skocz do zawartości
 • Tańczący ze skryptami #3 - SkUnity; co dalej?

     (0 opinii)

  Norbi

  Trochę odleżałe niusy, ale pewnie niewiele osób wie o tym, co umieszczę w tym temacie. Dzisiaj skupimy się na dokumentacji, a dokładniej na jednej rzeczy związanej z tą obecną, i jednej z Docs 2; zaczynajmy!

  Czerwony to stara dokumentacja
  Zielony to nowa dokumentacja
  Pomarańczowy to Skript, dodatki, etc.

  → Użytkownicy Chrome przed 07.07.2017 mogli mieć pewne problemy z połączeniem się. Wynikało to z błędnego przetwarzania certyfikatu i nie pozwalało to na włączenie dokumentacji; teraz wszystko powinno śmigać i nie sprawiać większych problemów.

  → Pozwolę sobie przetłumaczyć wiadomość BaeFell nt. Docs 2 z dnia 04.07.2017

  Cytuj

   

  Chciałabym przeprosić wszystkich i podziękować za cierpliwość do wydawania Docs 2. Miałam kilka osobistych wpadek i problemów z życiem prywatnym, które przejęły priorytet nad życiem online. Boli mnie, że kod stoi i strona nie wystartowała, Muszę się upewnić, że wszystko ze mną w porządku, zanim mogę kontynuować pracę.

  Około miesiąca temu miałam naprawdę straszne dwa tygodnie swojego życia. Zdając sobie sprawę, że ktoś bardzo mi bliski mógł umrzeć, członek rodziny potrzebował operacji, inny został zaatakowany, śmierć bardzo bliskiej mi osoby i uszkodzenia, jakie odniósł mój samochód. Spęzałam głupie godziny na pracę, a pracowałam niemal 50+ godzin tygodniowo, co wyczerpało mnie i zostawiło bez czasu dla siebie. Ostatniego tygodnia praca była bardzo męcząca i  niepokojąca z wieloma problemami wokół mnie i konfliktami z osobami, które uważałam za przyjaciół. Pogrzeb Tej bliskiej osoby był wczoraj i naprawdę mną to wstrząsnęło.

  Rozumiem, że to irytujące, że musicie czekać na nową dokumentację i jesteście nią podekscytowani. Ja też. Ale moje życie było po prostu kierującą się w dół spiralą jednej rzeczy za drugą. Szczęśliwie mam wwielu bliskich przyjaciół w życiu prawdziwym jak i tu i jestem również bardzo wdzięczna tym, do których mogę się zwrócić. Teraz proszę was, abyście nie byli na mnie wściekli za to, co nie zostało zrobione. Chcę skończyć Docs 2 i chcę je wydać, ale w chwili obecnej nie mogę znieść przymusu mierzenia się z problemami osobistymi, po których wracam do domu by po prostu kodować. Ludzie wydają się być wściekli na mnie, bo nie jest tak jak chcą. Znam problemy obecnej dokumentacji, rzeczy jak https i wyszukiwarka, która działa opornie, ale nie mam czasu i sił by to naprawić. Proszę, nie bąźcie źli. Robię co mogę. Wczoraj był bardzo trudny i emocjonujący dzień. Nie mogę po prostu wskoczyć do kodowania, kiedy nie chcę. Dziękuję wszystkim, którzy zgodzili się pomóc z dokumentacją i będę próbowała znaleźć sposób, aby te osoby faktycznie mogły to zrobić, ale, jak dotąd, wydaje się to być mocno wciągające i nie byłoby warte czasu.

  Dziękuję za przeczytanie,
  BaeFell

   

  Wspólnie próbowaliśmy dodać jej otuchy. Musimy trochę poczekać na dokumentację, ale nie będziemy przecież kopać leżącego. Nie na tym to polega!

  → W świecie dodatków i samego Skripta niewiele ruszyło. Mieliśmy styczność z utworzonym przez naszego forumowicza mTwitchApi. Poza tym, raczej głucha cisza i oczekiwanie na rozwój takich dodatków i narzędzi jak Skript Mirror, Skellet czy SkUtilities.
  Opinie użytkowników

  Dołącz do dyskusji

  Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

  Nieaktywny

×
×
 • Dodaj nową pozycję...