Skocz do zawartości
 • Aktualizacja 1.13 zostanie połączona z 1.14!

     (1 opinia)

  Nieaktywny

  Mojang opublikował dzisiaj dosyć ciekawą i ważną informację, dotyczącą dwóch nadchodzących aktualizacji Minecrafta - 1.13 (Techniczna Aktualizacja) i 1.14 (Wodna Aktualizacja). Dotychczasowo planowane było wprowadzenie w pierwszej kolejności aktualizacji 1.13 dla edycji Java, a następnie wprowadzenie Wodnej Aktualizacji na wszystkie platformy - do edycji Java w formie aktualizacji 1.14.

  Jak wynika z opublikowanego dzisiaj artykułu, wprowadzenie aktualizacji 1.13 zostanie odroczone i zostanie ona połączona z aktualizacją 1.14 - przez co jednocześnie zostaną wprowadzone zmiany techniczne - czyli m. in. nowy format światów, nowy parser komend, paczki danych i nowy system generowania światów - a także zmiany związane z wodną aktualizacją - czyli m. in. dodanie raf koralowych, krasnorostów morskich, nowych rodzajów ryb, nowych podwodnych struktur, nowej fizyki wody i wielu innych!

  Większość elementów Technicznej Aktualizacji jest już dostępna w najnowszym snapshocie, dlatego w zbliżających się snapshotach można oczekiwać nowości związanych z Wodną Aktualizacją. Niestety, ale oznacza to także, że aktualizacja 1.13 zostanie wprowadzona znacznie później.
  Opinie użytkowników

  Dołącz do dyskusji

  Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

  Nieaktywny


×
×
 • Dodaj nową pozycję...