Skocz do zawartości
 • Aktualizacja 1.13 zostanie połączona z 1.14!

     (1 opinia)

  Losowy awatar

  Mojang opublikował dzisiaj dosyć ciekawą i ważną informację, dotyczącą dwóch nadchodzących aktualizacji Minecrafta - 1.13 (Techniczna Aktualizacja) i 1.14 (Wodna Aktualizacja). Dotychczasowo planowane było wprowadzenie w pierwszej kolejności aktualizacji 1.13 dla edycji Java, a następnie wprowadzenie Wodnej Aktualizacji na wszystkie platformy - do edycji Java w formie aktualizacji 1.14.

  Jak wynika z opublikowanego dzisiaj artykułu, wprowadzenie aktualizacji 1.13 zostanie odroczone i zostanie ona połączona z aktualizacją 1.14 - przez co jednocześnie zostaną wprowadzone zmiany techniczne - czyli m. in. nowy format światów, nowy parser komend, paczki danych i nowy system generowania światów - a także zmiany związane z wodną aktualizacją - czyli m. in. dodanie raf koralowych, krasnorostów morskich, nowych rodzajów ryb, nowych podwodnych struktur, nowej fizyki wody i wielu innych!

  Większość elementów Technicznej Aktualizacji jest już dostępna w najnowszym snapshocie, dlatego w zbliżających się snapshotach można oczekiwać nowości związanych z Wodną Aktualizacją. Niestety, ale oznacza to także, że aktualizacja 1.13 zostanie wprowadzona znacznie później.  Opinie użytkowników

  Join the conversation

  You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

  Losowy awatar


×