Skocz do zawartości
 • Aktualizacja 1.13 zostanie połączona z 1.14!

   (1 opinia)
  • Jqmey
  • 675
  • 0

  Mojang opublikował dzisiaj dosyć ciekawą i ważną informację, dotyczącą dwóch nadchodzących aktualizacji Minecrafta - 1.13 (Techniczna Aktualizacja) i 1.14 (Wodna Aktualizacja). Dotychczasowo planowane było wprowadzenie w pierwszej kolejności aktualizacji 1.13 dla edycji Java, a następnie wprowadzenie Wodnej Aktualizacji na wszystkie platformy - do edycji Java w formie aktualizacji 1.14.

  Jak wynika z opublikowanego dzisiaj artykułu, wprowadzenie aktualizacji 1.13 zostanie odroczone i zostanie ona połączona z aktualizacją 1.14 - przez co jednocześnie zostaną wprowadzone zmiany techniczne - czyli m. in. nowy format światów, nowy parser komend, paczki danych i nowy system generowania światów - a także zmiany związane z wodną aktualizacją - czyli m. in. dodanie raf koralowych, krasnorostów morskich, nowych rodzajów ryb, nowych podwodnych struktur, nowej fizyki wody i wielu innych!

  Większość elementów Technicznej Aktualizacji jest już dostępna w najnowszym snapshocie, dlatego w zbliżających się snapshotach można oczekiwać nowości związanych z Wodną Aktualizacją. Niestety, ale oznacza to także, że aktualizacja 1.13 zostanie wprowadzona znacznie później.    Zgłoś wpis


  Opinie użytkowników

  Jeśli chcesz dodać opinię, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

  Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać opinie

  Zarejestruj nowe konto

  Załóż nowe konto. To bardzo proste!

  Zarejestruj się

  Zaloguj się

  Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

  Zaloguj się

  Bielecki

  Zgłoszenie ·

  · Edytowane przez Bielecki

     3 z 3 użytkowników uznało tę opinię za pomocną 3 / 3 użytkowników

  Heheheh, czyli będzie 2x więcej bugów na jeden update :bezkappy:

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii

×