Skocz do zawartości
  • 0

4 Skrypty Do Serwera Metin2


Nieaktywny

Pytanie

Potrzebuję Jeszcze 2 Skryptów Do Ulepszenia Serwera Metin2:

1 Skrypt

Tytuł Kamienie Duszy:

W Craftingu Jak Się Włoży Diament O Nazwie Kamień Duszy Uderzenia I Jakiś Item Tylko Z Mieczy I Toporów To Do Tego Przedmiotu Dołącza Się Ten Kamień Duszy A Dokładniej Większy Damage o 3 % Się Zadaje Nie Chce Enchantu Ani Efektu To Ma Być Tak Jak Ulepszanie klasy na PvP IQ.

2 Skrypt

Na Ustawienie Spawnu Snowmana Który Nie Może Się Ruszać Ani Zostać Popchnięty O Nazwie Metin Żalu I Ma Na Głowie Stone (Kamień) I Ma Daną Ilość Życia I Spawnią Się Wokół Niego Zombie Z Diamentowym Mieczem Melonem Na Głowie I Zbroją Diamentową O Nazwie Strażnik Kamienia Co 15 uderzeń W Niego I Jak Się Go Zniszczy (snowmana) To Wszyscy Strażnicy Wokół Giną O Tej Nazwie I Kolejny Się Respi Za Godzinę Tam Gdzie Ustawiliśmy jego setspawn będzie to komenda /SetMetin1 Tam Gdzie Stoimy Aby Ustawić Jego Respawn Co Godzinę. Musi Być Każdy Wariant!

3 Skrypt

Kod Na możliwość używania przedmiotu o jakiejś nazwie jeżeli mamy group Ninja np jeżeli nie to cancel Event i nie możemy bić tym przedmiotem ani go założyć. (Plugin permissionsEx i SetrankPex)

4 Skrypt

Broń O Nazwie Miecz + 2 Którą Gdy Się Ulepszyć Tak Jak W 1 Skrypcie Zadaje o 3% Więcej Damage bez enchantów i efektów tak jak na PvP IQ Po Prostu Dodawanie % do broni

Każdy Wariant Do Każdego Skryptu.

Wiem Że Będzie Trudno Ale licze na napisanie ich.

Pisane Z Telefonu :p więc Orto nie mistrzowskie chyba...

Edytowane przez Nieaktywny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...