Skocz do zawartości

Szukamy osób do TWORZENIA projektu!


Recha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Ogłaszamy rekrutację na osoby, które pomogą nam tworzyć projekt!

Coś o projekcie? Bazujemy na dość niekonwencjonalnym i oryginalnym pomyśle, gildie na wyspach, rozbudowany system questów, i inne mało spotykane rzeczy - w skrócie: SkyGuilds. Tworzą go osoby doświadczone, dojrzałe i zaznajomione z obecnymi realiami Minecrafta. Posiadamy już kilka osób odpowiadających za poszczególne rzeczy przy tworzeniu, lecz skład nie jest jeszcze kompletny.


Kogo szukamy? Każdego, kto ma pojęcie i chęć do tworzenia projektu. Nie szukamy moderatorów, pomocników - nie są nam jeszcze potrzebni. Osoby znające się na programowaniu, na budowaniu, osoby kreatywne, które pomogą w doszlifowywaniu pomysłów. Poszukujemy również osób, które chciałyby się zająć pisaniem, i być może wdrażaniem na serwer questów. Jeżeli chcesz pomóc w marketingu, chcesz być naszym grafikiem, czy kimś, kto może dać nam dużo podczas tworzenia - serdecznie zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy również otwarci na inne propozycje.


Najważniejszym wymogiem jest chęć tworzenia, duża pracowitość - takich ludzi właśnie potrzebujemy. Wymagamy również, by zgłaszający wiedział, co może nam zaoferować, czym chciałby się zająć, miał ukończone 16 lat, miał dużo wolnego czasu, oraz był zaangażowany w projekt. Oczywiście chcemy, byś miał również doświadczenie.


Jesteśmy w stanie zaoferować Ci wynagrodzenie pieniężne, jeżeli Twoja praca będzie wykonywana z zaangażowaniem, oraz rzetelnie (jest to również zależne od tego, czym będziesz się zajmował), zyskanie doświadczenia i umiejętności, poszerzenie znajomości, praca w zgranym zespole.
Gwarantujemy, że pod każdym względem nasz projekt będzie dążył do jak największego profesjonalizmu.


Zapraszamy! Discord: GemeseQ#4399

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...