Skocz do zawartości
  • 0

Pomoc z scoreboardem

fabeq
 Udostępnij

Pytanie

Napisałem sobie skrypt na scoreboard. Dodałem własne zmienne, i wyświetla mi się, np Woda: <none>/<none> zamiast, np. 78/100. Wie ktoś w czym problem? Oto kod:

Options:
    Version: 1.0

every 5 second:
    loop all players:
        wipe loop-player's sidebar
        set name of sidebar of loop-player to "&b&lREAL&f&lLIFE"
        set score "" in sidebar of loop-player to 5
        set {_thirst} to yaml value "%{_gracz}%.statistics.thirst" from file "plugins/srSerwer/players/%{_gracz}%.yml"
        set {_max-thirst} to yaml value "%{_gracz}%.statistics.max-thirst" from file "plugins/srSerwer/players/%{_gracz}%.yml"
        set score "&7» &bWoda: &7%{_thirst}%/%{_max-thirst}%" in sidebar of loop-player to 4
        set {_strength} to yaml value "%{_gracz}%.statistics.strength" from file "plugins/srSerwer/players/%{_gracz}%.yml"
        set {_max-strength} to yaml value "%{_gracz}%.statistics.max-strength" from file "plugins/srSerwer/players/%{_gracz}%.yml"
        set score "&7» &fSila: &7%{_strength}%/%{_max-strength}%" in sidebar of loop-player to 3
        set {_job} to yaml value "%{_gracz}%jobs.job" from file "plugins/srSerwer/players/%{_gracz}%.yml"
        set score "&7» &bPraca: &7%{_job}%" in sidebar of loop-player to 2
        set score " " in sidebar of loop-player to 1
        set score "&etutaj bedzie ip" in sidebar of loop-player to 0

Edytowane przez LeQuLa
Nieaktywny

Wstawiam w code.

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi