Skocz do zawartości
nelso0on

Projekt Roleplay

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

Cześć.

Ostatnio z moim kolegą wpadliśmy na pomysł stworzenia serwera Role-Play. Zacząłem już tworzyć czat do RP i jakieś podstawy, żeby to działało, ale nie mamy pomysłu ani umiejętności by zbudować mapę. Szukamy budowniczych, którzy podjęliby się zbudowania miasta na naszym serwerze. Oprócz budowniczych potrzebujemy także osób, które mają spore doświadczenie z Role-Play'em oraz są kreatywne. Jeśli potrafisz pisać i zarządzać skryptami i pluginami, a naprawianie błędów nie jest dla ciebie problemem - chętnie przyjmiemy twoje wsparcie, bo nie wiemy czy damy radę stworzyć wszystkie systemy, jakie zaplanowaliśmy, bo przyznam że bardzo dobry w tym nie jestem.

Jeżeli jesteś zainteresowany projektem to napisz do mnie na forum lub na Discordzie (nelson#4013) i dorzuć screenshoty swoich budowli, jeśli chcesz pomóc jako budowniczy mapy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
1 godzinę temu, nelso0on napisał:

bo nie wiemy czy damy radę stworzyć wszystkie systemy, jakie zaplanowaliśmy, bo przyznam że bardzo dobry w tym nie jestem.

Zatem obawiasz się że wy nie dasz rady bo jesteście nie masz pojęcia o tym co robisz.

Płacisz coś czy chodzi ci o znalezienie osła który będzie robił za darmo pod komendą nic niepotrafiącego właściciela?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
18 godzin temu, LuckyPotato napisał:

Zatem obawiasz się że wy nie dasz rady bo jesteście nie masz pojęcia o tym co robisz.

Płacisz coś czy chodzi ci o znalezienie osła który będzie robił za darmo pod komendą nic niepotrafiącego właściciela?

Mam pojęcie ;v

zacząłem już tworzyć podstawowe rzeczy, ale są rzeczy, z którymi mogę mieć problem np. system biznesów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi