Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Moderator
W dniu 20.04.2019 o 11:39, Kraftowanyxd napisał:

oraz z biomów które do tej pory są na co 3 serwerze minecraft!

Ta jasne (XD) 

Edytowane przez BrixNW

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
17 minut temu, BrixNW napisał:

Ta jasne (XD) 

Nom, tak :) Dużo serwerów ma moje biomy z wycieków innych serwerów, są to stare wersje, ale je posiadają, dlatego dobrałem taką wartość :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Czy ty właśnie sugerujesz że na tworzeniu biomów które ma  rzekomo co drugi serwer tejże gry (taka informacja byłaby prawdziwa gdyby brać pod uwagę jedynie jakieś lokalne serwery w Polsce o charakterze easy HC) można zarobić 6000 pln w skali miesiąca??? 
*Up w sumie przemyślałem to przez chwilę i można dostać 200 za dzień (współczuć tylko nabywcom straty finansowej) natomiast wątpię byś miał na tyle wysoką płynność by przekroczyć to 200. 

Edytowane przez Simon Rowninghtn

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
18 godzin temu, Simon Rowninghtn napisał:

Czy ty właśnie sugerujesz że na tworzeniu biomów które ma  rzekomo co drugi serwer tejże gry (taka informacja byłaby prawdziwa gdyby brać pod uwagę jedynie jakieś lokalne serwery w Polsce o charakterze easy HC) można zarobić 6000 pln w skali miesiąca??? 
*Up w sumie przemyślałem to przez chwilę i można dostać 200 za dzień (współczuć tylko nabywcom straty finansowej) natomiast wątpię byś miał na tyle wysoką płynność by przekroczyć to 200. 

Jest taki dzień w którym zarobisz nawet 400 zł, jest i tak że przez tydzień nic nie zarobisz, lecz i tak uważam że to jest opłacalne, bo co chwile powstaje dużo serwerów które potrzebują nowych biomów, co do tej stali że co 3ci serwer to jest z mojego podglądu, jeżeli chodzi o serwery na których byłem, źle to sformułowałem lecz mniej więcej każdy się domyśla że chodzi tu o to że wiele serwerów jest na moich biomach :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Losowy awatar
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.