Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

Pomijając fakt powstania tej bardzo prostej reklamy (wygląda jak reklama na onecie z roku 2012), sam serwer MEGADROP.PL sprawia pozytywne wrażenie. Możemy znaleźć tam m. in. przyzwoicie zbudowane lobby, spawna (wydaje mi się, że są z internetu, ale nie chce bezpodstawnie oskarżać) i kilku graczy. Jeśli chodzi o zaplecze techniczne, to wygląda na typową paczkę EasyHc/MegaDrop, wydaje się być dobrze skonfigurowana. Po wejściu na serwer znajdujemy się na przyzwoitym niedużym lobby, na którym mamy do wyboru teleportacje na serwer ezhc i kilka efektów (latanie/"magiczna perła"). Serwer oferuje automatyczne logowanie dla kont premium. Po wybraniu serwera zostajemy teleportowani na nieco większego spawna. Dostajemy darmowego Vipa (podobno na zawsze) i kity, które bardzo ułatwiają grę.  Drop jest typowy, po 3 machnięciach kilofem miałem 78 lvl i cały ekwipunek przedmiotów.  Spawn jest prosty w budowie, dookoła punktu odrodzenia znajdziemy wszystkie potrzebne lokacje, np.  Stoniarki+Enchant, regulamin, skrzynke (podobną do tych z cs'a), sklep (npc), parkour i craftingi, których właściwie nie ma i są tylko tabliczki z informacją o /craftingi (sama komenda jest w postaci gui). Na chacie nie spotkałem tzw. patologii (byłem może 10 minut, a chat był wyłączony przez 6 minut), sam chat wygląda tradycyjnie dla tego trybu, tak samo tab. Serwer już na pierwszy rzut oka wygląda lepiej, niż połowa ezhc. Mógłby być na nowszą wersję, bo 1.8.8 to porażka. Przydałaby się też poprawa wizualna, żeby nie nawiązywał tak mocno do darmowych paczek. Osobiście nie będę tam grał, a serwer usunę ze swojej listy serwerów, ponieważ easyhc/megadrop nie są moimi preferowanymi trybami. 

Mam nadzieję, że serwer nie padnie za mieśiąc. Pozdrawiam J4ck1 :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi