Skocz do zawartości

[ Sponsor ] Dla ukończonego projektu serwera Minecraft!


werton123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, użytkownicy Forum!

Posiadamy projekt przygotowany na wystartowanie edycji serwera MineCraft, abyśmy mogli wystartować poszukujemy osobę sponsorującą reklamy ewentualnie przejmie na siebie projekt jako YouTuber powyżej 100.000 tys subskrypcji.

Nie chcemy się bawić w jakieś śmieszne kwoty i organizacje. Zależy nam na zawarciu umowy pisennej na jakich warunkach ma się odbyć i kto z obu stron chce uzyskać.
Zgłaszający Sponsor może liczyć u nas na akceptacje spisanych warunków współpracy a youtuber/ka na przejęcie serwera pod własne warunki niego działania, aczkolwiek z wymaganiem promowania niego przez siebie.

Opowiemy kilka słów o sobie, w jaki sposób się możemy zaprezentować.
Nasze działania w internecie są wykonywane jako OreSHC, czyli nazwa serwera minecraft. Posiadamy mały zorganizowany zespół obejmujący prowadzenie danej sieci. Naszym głównym celem jest wprowadzanie tych dodatków do gier, jakie
każdy z graczy wymaga od serwerów. Nie ogranicza nas nic a tylko wartościowe pomysły, które byśmy mogli wprowadzić. Większość komentarzy pewnie pojawi się pseudo "ekspertów" programujących jakiś podstawy pluginów do minecrafta tak jasne może i z pewnymi
faktami macie racie, aczkolwiek my stawiamy na swoje. Jesteśmy osobami zdolnymi i zgranymi, które potrafią wprowadzić i prowadzić serwer na poziomie zasługującym gry. Komentarze typu pluginy są z internetu możecie sobie darować, ponieważ bez oceny pliku, jak i wyglądu nie jesteście w stanie
ocenić naszej pracy nad każdą linijką kodu.

Dla osób, które uważają o serwerach, które są badziewne bez sektorów spokojnie. W razie, jeśli zbierzemy odpowiednią ilość graczy bezproblemowo możemy stworzyć działające stabilne sektory.

Osoby zainteresowane z chęcią możemy oprowadzić po stworzonym projekcie od podstaw do końca tak, aby wszystko było jasne oraz potwierdzało fakt, że nikt z nas nie robi kolejnego "gó**o" serwera w community minecraftowe.

Proszę o wiadomość w komentarzu w razie chęci nawiązania współpracy.

Email: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...