Skocz do zawartości

[Sponsor][Youtuber] SeaLands - Towny


Pyniu333

Rekomendowane odpowiedzi

banersea.png

Witajcie! Z tej strony ekipa SeaLands, od paru miesięcy rodził się nam w głowie pomysł, o stworzeniu serwera Towny. Krótko z naszej strony o tym TRYBIE: Towny to plugin, który umożliwia zakładanie miast przez graczy. Jest on alternatywą do pluginu z gildiami, ale bazuje bardziej na ekonomii i współpracy z innymi, niż na wojnie i walce o pozyskanie jak najwyższej pozycji. Jest on w pełni spolszczony, a dla opornych przygotowaliśmy specjalny poradnik, który zazna Was właśnie z tym TRYBEM, wszystko jest wytłumaczone krok po kroku, jak to działa, z czym to się "je" itp.

MECHANIKA GRY

Głównym celem każdego gracza jest stworzenie własnego miasta(1000 emeraldów) i dążenie do jak najlepszego zagospodarowania ziemi, koszt zajęcia wynosi - 100 rubinów. Każde z miast jest wyposażone w depozyt, w którym mogą wpłacać pieniądze do skarbca miasta i rozwijaniu go. Właściciel miasta ustala dzienny podatek pobierany od każdego mieszkańca, jest to dzierżawa za wynajętą ziemię(no, a oczywiście miasto musi z czegoś się rozwijać i w przyszłości zapewniać dodatkowe premie dla jego mieszkańców, więc pieniądze nie pójdą w "błoto" oczywiście wszystko zależy od zarządcy tych ziem.

EKONOMIA

Chcemy, aby to gracze ustalili wartość pieniądza, poprzez gospodarowanie ich w daną akcję, pracę, czy poprzez handlowanie między sobą, bądź miastami(na większą skalę), dlatego przychodzimy z rozwiązaniami(coś od nas, ale na ten czas nie chcemy niczego Wam zdradzić, wejdziecie i sami zobaczycie, przygotowaliśmy całkiem rozbudowany system o którym przekonacie się.)Jedynie o czym możemy powiedzieć w wielkim skrócie, to właśnie plugin towny, został przez nas Wzbogacony, dodając od siebie system dungeonów, wiele Easter Eggów(sekrety, ukryte misję, interakcje z npc'tami, możliwość podejmowania decyzji, dzięki którym będziemy mogli urozmaicić grę na kilka własnych sposobów zagospodarowania czasu. Z racji tego, że szanujemy Wasz czas, przejdziemy do rzeczy. Poszukujemy osoby, która chciałaby zareklamować nas serwer na serwisie Youtube.com, bądź w inny sposób(nie chodzi nam tutaj o reklamowanie wchodząc na inne serwery i "reklamując serwer", mówimy tutaj o rozgłaszaniu go na przykład rozmieszczając po interesie, na różnych forach minecraftowych nasz serwer).
Oraz potencjalnych sponsorów, którzy zechcą z nami współpracować.

Wymagania(Youtuber): - Osoba, która zajmuje się nagrywaniem w serwisie Youtube.com, musi posiadać min. 1000subskrypcji, bądź mieć całkiem aktywną widownię +/- 200/300 wyświetleń pod każdym filmem. - Zaangażowanie przy nagrywaniu na naszym serwerze(nie mamy zamiaru się szczypać z osobami, których nie interesuje to w co zaangażowaliśmy swój czas). - Poświęceniu od 1 do 2 godzin tygodniowo(jeżeli zajdzie taka potrzeba to więcej.) - Dojrzała osoba emocjonalnie. - Bycie z nami w kontakcie(chcemy abyś właśnie postarał się być dostępny w godzinach wieczornych w celu ustalenia na bieżąco informacji, z którymi będziemy chcieli się podzielić) Miło by było, aby osoba, która będzie zainteresowana tym stanowiskiem posiadała sprawny mikrofon(bądź w ogóle go posiadała). Poszukujemy osób, do współpracy z którymi kontakt nie będzie problemem jak i sama współpraca była korzystna i owocna. Oferujemy: - wynagrodzenie w formie pieniężnej(formy płatności: PayPal, Paysafecard, sms, przelew bankowy, osoba, która nie posiada niczego z tych możemy w ostateczności, ostatecznej zaoferować eurogąbki) - Jeżeli osoba, która będzie zadowolona z serwera i zacznie z nami współpracować, będzie otrzymywała od nas co jakiś czas kody, które będzie mogła przeznaczyć na co tylko będzie chciała(czy rozdać jako giveaway'a, bądź zachować dla siebie, nie ingerujemy na co to wydacie, są one dla Was, a jak je wykorzystacie to tylko od Was zależy) W słowach kończących chcielibyśmy nadmienić, że serwer już niebawem startuje(kwestia kilku tygodni), więc oferta jest ograniczona czasowo, miejsc jest nieograniczona liczba.

Wymagania(Sponsor): Sponsor na naszym serwerze, jest to osoba, która stara się zainwestować w jakiś pomysł. Szanujemy bardzo takie osoby, nikogo nie zmusimy do tego, ale postaramy się jak najlepiej przybliżyć naszą serwerową rodzinkę.
Może zaczniemy od tego, co właśnie mógłbyś robić u nas.Nie zmusimy Ciebie do płacenia regularnie, ani nic w tym rodzaju, pieniędzy posiadamy wystarczająco, lecz przy początkach każdego serwera każda złotówka jest na wagę złota(jakaś lepsza maszyna, więcej reklam, opłacenie programisty) takie rzeczy są dla nas priorytetem. Jeżeli już chciałbyś taką osobą zostać, to wiedz, że nie musisz się angażować w życie(no ale raczej wiadome jest, że chcielibyśmy abyś wiedział/a na co wydaliśmy zainwestowane przez Ciebie pieniądze), wiek nie ma znaczenia(grunt aby była odpowiedzialna, pod kontaktem i tylko tego wymagamy).
Z naszej strony co moglibyśmy zaoferować(no bo czytaliście to wszystko tylko po to, aby dowiedzieć się co chcemy Wam zaoferować), no to oczywiście jeżeli serwer zacznie prosperować zaczniemy oddawać pieniądze zainwestowane przez Ciebie(100% zostanie zwrócone,
oczywiście nie po tygodniu, ale też nie po roku, wszystko zależy od tego jak serwer się przyjmie(oczywiście liczymy na to, tak samo pewnie jak Ty).Do tego po spłaceniu każdej złotówki i kiedy zaczniemy stawać o własnych nogach,
nie będziesz już nam potrzebny, ale z racji tego iż zainwestowałeś/aś w nas to nie zostawimy tego jakby nic się nie wydarzyło, osoba taka otrzyma od nas stały %% dochodów z serwera(nie jest tu mowa, o 50 czy 60%, tylko jakieś stałe wynagrodzenie).

Oczywiście, Twój głos będzie się liczył taka samo jak i mój, czy administratora (wtedy jesteś członkiem naszej serwerowej rodzinki, więc jesteś równie ważny jak i my wszyscy). Myślę, że w temacie poruszyliśmy wszystkie kwestie, ale jesteśmy tylko ludźmi i zdarzy nam się pomylić, więc jeżeli macie jakieś nurtujące pytania to postaramy się na nie odpowiedzieć w takim stopniu abyś mógł poczuć, że odpowiedzieliśmy na Twoje pytanie w jak najlepszy sposób. Oczywiście, nie zapominając zapraszamy wszystkich zainteresowanych ogłoszeniem, jak również osoby, które chcą śledzić nasze postępowania na naszym serwerze discordowym: https://discord.gg/bZs2VYy(Oficjalny link, nigdy nie wygaśnie, możecie śmiało innym go dawać, nie obrazimy się).

Kontakt do nas:

- Nasz serwer discordowy ( https://discord.gg/bZs2VYy )

- Wiadomość prywatna na forum

Ss'y z serwera(mapa wciąż jest budowana

prezentacja.png

Pozdrawiamy, no i oczywiście liczymy na to, że się niebawem zobaczymy na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • bvcz zablokował(a) ten temat
Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...