Skocz do zawartości
  • 0

Sprawdzanie czy itemy są w skrzyni oraz zapisywanie

19Adam97
 Udostępnij

Pytanie

Witam. Tworzę pewien skrypt i chciałbym się zapytać Was o 2 pewne rzeczy, które są dla mnie trudne i nie mogę sobie z nimi poradzić.. :/

1. Jak zrobić by sprawdzało czy na danej lokalizacji jest pusta skrzynia

2. Jeżeli skrzynia nie jest pusta jak zapisać te itemy, które aktualniej w niej są w zmienną.

Oczywiście daję lajki, diamenty czy nie wiem co tu jest (to mój 1 post :D).

Pozdrawiam

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

command /test:

trigger:

if target-block does not have anything block:

send "Ta skrzynia jest pusta"

Tylko, że to nie chodzi, że ja mam patrzeć na skrzynie, tylko skrzynia ma być znajdowana na kordach w zmiennej..

EDIT:

Poradziłem sobie.. Ale teraz jak mam zrobić by czytało co jest w tej skrzynii i dodawało do zmiennej?

@DePixel

Edytowane przez 19Adam97

• 0
command /test <text>:	trigger:		if arg 1 is "check":			if {zmienna} is set:				if block at {zmienna} does not have anything block:					send "&aTa skrzynia jest pusta" 					stop				else:					send "&cTa skrzynia ma itemy"					stop			if {zmienna} is not set:				send "&4 Nie ustawiles skrzynki!"				stop		if arg 1 is "set":			if target block is chest:				set {zmienna} to location of target block				send " &3Zapisano skrzynie"					send "&f%{zmienna}%"			else:				send "&c To nie skrzynia"		else:			send "&a/test check -sprawdzanie czy skrzynia jest pusta"			send "&a/test  set - Ustawianie skrzyni"

Łap ;D

• 0
command /test <text>:	trigger:		if arg 1 is "check":			if {zmienna} is set:				if block at {zmienna} does not have anything block:					send "&aTa skrzynia jest pusta" 					stop				else:					send "&cTa skrzynia ma itemy"					stop			if {zmienna} is not set:				send "&4 Nie ustawiles skrzynki!"				stop		if arg 1 is "set":			if target block is chest:				set {zmienna} to location of target block				send " &3Zapisano skrzynie"					send "&f%{zmienna}%"			else:				send "&c To nie skrzynia"		else:			send "&a/test check -sprawdzanie czy skrzynia jest pusta"			send "&a/test  set - Ustawianie skrzyni"

Łap ;D

Już sobie poradziłem, ale wielkie dzięki za zainteresowanie. Like dla CIebie :)

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...