Skocz do zawartości
DawidoGaming1122

Dostałem bana za nic! Domagam się UnBana!

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

Droga administracja ja wbiłem na serwer na LabyMod.zie i klepałem się z Chat Mod.ami i zapytali się mnie czy gram na czitach ja powiedziałem ze nie ale mam w minecraft.cie bo gram na CheatC****! i oni mnie zgłosili do admina i dostałem bana za przyznanie !  ja dotej pory niewiem za co! droga administracjo mam szanse dostać unbana? bo to był mój ulubiony serwer proszę admini dajcie mi jeszcze 1 szanse ! niegdy na ten serwer niewejde na czitach proszę!

// Ukrycie adresu ip ~MagnumUH

Edytowane przez MagnumUH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

właśnie że nie! bo ja gram jeszcze na CheatC*****! i musze mieć czity w minecraftcie! mowilem wam! no kurde nawet sobie niemozna pograc na cheatc****! ja tylko wbiłem po 1 tope!

// Ukrycie adresu ip ~MagnumUH

Edytowane przez MagnumUH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Tak, jak ja byłem jeszcze w administracji to w plikach było Huzuni a gracz nie używał to i tak dostał automatycznie bana, więc popieram @Kewin7 ban był słuszny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

§ 1. Zakazane jest używanie wspomagaczy (tzw. cheatów np. Huzuni, Nodus, Resilience itp.).
§ 2. Dozwolone modyfikacje to wyłącznie ReisMinimap oraz Optifine + Shadery.
§ 3. Zakazane jest modyfikowanie .minecraft.

Regulaminu to się nie zna?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

a ic z tym serwerm gdzies to był mój ulubiony serwer tera tylko cheatc**** i mc** i ****core.pl    :((((((((((((((((((((((((((((((((

ja ten serwer kochałem a wy mi wszystko zniszczyliście!  dacie mi Un bana proszę ja jusz usonolem z czity **** z cheatc***** ale dlamnie tylko ten serwer był wazny! proszę un bana!

jusz niemam czitow!

// Wulgaryzmy i adres ip ~MagnumUH

Edytowane przez MagnumUH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Losowy awatar
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.