Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

Informacje o sobie:Nazywam się Miłosz mam 14 lat lubię piłkę nożną i gre w tenisa mieszakam w bolesławcu wojew dolnośląskie koledzy bardzo mnie lubią jestem miły nie przeklinam i jestem pomocny

Doświadczenie:Bardzo znam się na minecraft grałem w  10 meczach piłki nożnej moja drużyna 3 miała 1 miejsce znam się na komputerach i dobrze jeżdze na deskorolce ale nie za dużo

Czas,który możesz poświęcić na budowanie: W dni wolne od 9:00 do 11:00 i popołudniu od 15:00 do 17:00 lub 16:00 w dni robocze od 13:00 do 15:00 lub 16:00 od 29 maja do 2 czerwca lub dłużej nie będe na serwerze bo jade na obóz piłkarski

Przykłady twoich budowli {w formie screenshotów}:Naciskaj Next żeby były kolejne zdjęcia

Kontakt:Discord oszos #9366 skype oszos

Dodatkowe informacje:Jeśli ranga budowniczy jest na wszystkie tryby i lobby to dajcie na wszystki tryby i lobby a jak może być tylko na tryb to chcem na megadropa jeśli złe orto i interpunkcja to napisać to poprawie nie dzwonić na skype tylko pisać i jak się da na discord dzwonić to tam też nie dzwonić tylko pisać ranga budowniczy na nick oszos

Edytowane przez oszos
kazali mi poprawić podanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

NEAUTRAL. Patrząc na twoją interpunkcję i ten komentarz

3 godziny temu, oszos napisał:

theKOKXpoland poprawiłem zobacz se

Nie widać, że masz 14 lat. + nie piszę się "se" tylko "sobie"

Edytowane przez InuXPvP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

No tak jakoś mnie nie przekonałeś za bardzo, ale masz to neutral. Sorry, ale jednak zmieniam zdanie. Neutral-

+nawet nawet budowle takie 7/10

+discord

-zdania zaczyna się z wielkiej litery (popraw)

-w Minecraft gra się w piłkę nożna?! xD 

Dnia 28.05.2017 o 14:39, oszos napisał:

Doświadczenie:bardzo znam się na minecraft grałem w  10 meczach piłki nożnej moja drużyna 3 miała 1 miejsce znam się na komputerach i dobrze jeżdze na deskorolce ale nie za dużo

-interpunkcja

-zła nazwa podania (to też możesz poprawić) chodzi mi o [Budowniczy], a nie {budowniczy) 

Tyle :)

Edytowane przez Myszak
Zmiana zdania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
23 minuty temu, theKOXpoland napisał:

INuXPvP  a coś do ludzi z moim wiekiem masz? xD ( kappa )

raczej nie :):kappa:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

poprawiłem i ja nie będe wchodził na skrypt.pl bo ide na obóz piłkarski na 5 dni paa

jakimiak nie chodziło mi o piłke w minecraft i poprawiłem na dużą literę

//Scalam ~Myszak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

No spoko tylko nie pisz, że grasz w klubie piłkarskim w doświadczeniu tylko w informacjach o sobie.

//Formatowanie ~Myszak

Edytowane przez Myszak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Nie+.
Interpunkcja do poprawy, gdzie przecinki i kropki? Po dwukropku, przecinkach etc. stawiamy spację (odstęp).
Budowle, moim zdaniem, średnie. Mogłeś bardziej się postarać.
Co do wieku posiadam dziwne uczucie, że to nie jest prawda. 
Jeśli w rozmowie (TS lub skype) byś udowodnił, że nie mam racji, moja ocena zostałaby prawdopodobnie podniesiona
o jeden stopień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

gramatyke poprawie za kilka dni bo wiesz jade na obóz piłkarski do 2 czerwca i już ci nie odpisze do 2 czerwca bo pisze to o 22:13 a muszę się wyspać bo na usmą jade nara do 2 czerwca pa:sackboy:

Edytowane przez oszos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
Godzinę temu, Melo! napisał:

Zobaczę ;)

Hmmm... Ja nie widzę sensu w zmianie oceny. Nie dość, że kandydat spami pod swoim podaniem to jeszcze pyta się czy jak coś poprawi to czy ktoś będzie na tak...

37 minut temu, oszos napisał:

gramatyke poprawie za kilka dni bo wiesz jade na obóz piłkarski do 2 czerwca i już ci nie odpisze do 2 czerwca bo pisze to o 22:13 a muszę się wyspać bo na usmą jade nara do 2 czerwca pa:sackboy:

Za kilka dni to twoje podanie będzie rozpatrzane przez administrację ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

- Interpunkcja - Nie ma tam ani jednej kropki lub przecinka.

- Gramatyka 
- Średnie budowle

- Nie wiem po co napisałeś, że grałeś w 10 meczach, ponieważ nie jest to związane z Minecraft`em. A chodzi tu między innymi o doświadczenie w budowaniu.
+ Discord

PS: Tak jak magnum, mam dziwne uczucie że Twój wiek to kłamstwo.

NEUTRAL

Edytowane przez magicznykrvl2166

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Nigdy w życiu. Na nie, twój wiek to kłamstwo. Popełniasz takie błędy ortograficzne, interpunkcyjne aka "muj", że żaden czternastolatek takich błędów nie robi. Podałem przykład z innego Twojego postu.

Uważam, że masz 8/9 lat. Bo ani 11-latek, 12-latek, 13-latek nie "pogrąża" się tak. 

Wiem, że było to troszkę nie miłe z mojej strony, ale to moja opinia, którą dostrzegłem  i chciałem przedstawić.

Edytowane przez MeloneKK
Musiałem coś dodać kappa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Losowy awatar
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.