Skocz do zawartości
  • 0

Skript na Rangi

Bartek91012
 Udostępnij

Pytanie

Napisał by mi ktoś skript na rangi gdzieś już widziałem ten temat ale nikt nie napisał skriptu dokładnie mi chodzi żeby było można dać 2 rangi np daje się normalnie czyli /pex user Nick group set Milioner  ale była też 2 komenda np /ustawr Nick Vip  i to wszystko żeby brało z pexa dokładnie mi chodzi żeby były przywileje Vip'a i Milioner'a i były pokazywane rangi na czacie [Milioner] [Vip] Nick: 

i czy można też było by że po wpisaniu /ustawr Nick Ranga pisało by wiadomość /broadcast player zakupił ranga coś w tym stylu

//Łączę ~PoweredDragon
Edytowane przez PoweredDragon

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
1 godzinę temu, Bartek91012 napisał:

Napisał by mi ktoś skript na rangi gdzieś już widziałem ten temat ale nikt nie napisał skriptu dokładnie mi chodzi żeby było można dać 2 rangi np daje się normalnie czyli /pex user Nick group set Milioner  ale była też 2 komenda np /ustawr Nick Vip  i to wszystko żeby brało z pexa dokładnie mi chodzi żeby były przywileje Vip'a i Milioner'a i były pokazywane rangi na czacie [Milioner] [Vip] Nick: 

i czy można też było by że po wpisaniu /ustawr Nick Ranga pisało by wiadomość /broadcast player zakupił ranga coś w tym stylu

//Łączę ~PoweredDragon

Nie lepiej zrobić rangę MilionerVip, dać jej przywileje Vipa oraz Milionera i ustawić prefix [Vip] [Milioner] na czacie?

• 0
2 minuty temu, gnomsy napisał:

Nie lepiej zrobić rangę MilionerVip, dać jej przywileje Vipa oraz Milionera i ustawić prefix [Vip] [Milioner] na czacie?

no właśnie mi chodzi automatyczne dawanie rang można tak robić ale mi chodzi żeby np biedak masz 1000 $ dostajesz automatycznie range Cywil i np masz 1 000 000 $ i dostajesz range Milioner a gdy kupisz vipa masz Milioner Vip  ( żeby dawało range za kase już mam ogarnięte )

Edytowane przez Bartek91012

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...