Skocz do zawartości

Odwolanie od bana - INuXPvP

InuXPvP
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wzialem na chestPvP sojusz z Franczeskolina i koxpvp2007 i jakims StivMc... GRALEM Z NIMI PRZEZ JAKIS CZAS. NAGLE SOJUSZNIK MNIE ZACZAL ATAKOWAC TO ICH WSZYSYKICH ZABILEM (SET 4/3 I MIECZ 5/3/3/2/3). JAK sie poszedlem na spawna to pisali ze mam cheaty... HELPER zapytal sie mnie czy chce bana. Ja odpowiedzialem ze nie a jak mam cheaty to mnie sprawdz. Udowodnie ze nie mam... Chcialem zeny wbil na tsa a ten mnie zbanowal za ,,Nie podano"... PROSZE O UB NA ChestPvP

Postanowiliśmy, że zostaniesz uniewinniony. Po przeprowadzonej rozmowie z @TheTTMinerPL dowiedzieliśmy się, że oferowałeś korzyści finansowe.

Niestety nie mieliśmy w regulaminie punku zabraniającego pobierania korzyści finansowych poprzez handel, więc nie możemy cię ukarać. (Dodamy ten punkt w najbliższym czasie.)

Pamiętaj, jeśli ta sytuacja się powtórzy zostaniesz ukarany. Proszenie o głosy nie jest postawą odpowiednią dla rekruta.

38 minut temu, InuXPvP napisał:

ZA JAKIE GLOSY?! Tutaj chodzilo o cheaty ktorych nie posiadam... Za pozno, w tym momencie za ,,Glosy" nie powinienes banowac... Bylo banowac odrazu, a bana mam na tydzien... Powinienem miec UB

Zgadzam się.Ale to był ban za twoje przestępstwo.Cheaty cheatami ale czasu nie miałem więc dostałeś go dziś.Myślę ,że nauczysz się po tym aby nigdy nie kupować głosów.

Edytowane przez TheTTMinerPL

Temat został przeniesiony z Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! do Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!.

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...