Skocz do zawartości
  • 0

Włamanie na bungeecord #3

Nieaktywny
 Udostępnij

Pytanie

Ten hacker znowu mi rozwalił server i reklamuje to swoje Damage-Core.pl

Wbił na wszystkie serwery mimo ipwithelist itp

Normalnie se wbija na serwer nie logując się na moje konto nie ma uprawnień ale może wszystko robić.

Pluginy i skrypty nie sprawdzają jego ip ani nic. Nic nie działa wobec niego. Wszystko go ignoruje.

Co robić ?...

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
8 minut temu, Ixidi napisał:

Zobacz, czy nie dal sobie wczesniej rangi lub op.

Wgrywam backupy all plików. Nie ma prawa do rang itp posiadania. A moje hasło zawsze jest takie jakie było nie do zgadnięcia i ciągle nowe daje. Gościu normalnie wszystko omija i niszczy. PODSUMOWANIE: Nie ma prawa taka sytuacja. Jak on to robi ? Mojego hasła nawet nie tyka.

Tutaj jeden film: (Są inne u FireCoffePL jeszcze itp)

Edytowane przez Nieaktywny

• 0
6 minut temu, xN0MANDx napisał:

Ok chyba mam coś nie trzeba być zalogowanym aby wpisac komendy bungeecorda Wprowadze plugin na swoje ip na all serwery aby tylko bylo.

I zobaczymy.

zablokuj komende /servers /server i podaj ip serwera.

• 0
36 minut temu, Jahek napisał:

zablokuj komende /servers /server i podaj ip serwera.

Mc.EvolutionCraft.PL
A /server zauważyłem właśnie godzinę temu że działa bawiąc się w detektywa ;x (nie istnieje takie coś jak /servers)

Ale nadal mnie dziwi jak gościu dawał se opy skoro wszędzie miałem hasła. i mógł używać jedynie /server /end itp

Em dobra pomyślałem (jak zawsze gdy muszę) i wymyśliłem mleko zabezpieczenia nowe. Do Zamknięcia. (TAK Z PS: nie da się zablokować komendy /server itp bo bungeecord wychwytuje (dlatego można odjąć permisje ale ja wolałem co innego))

# ZAMYKAM (Zara ixidi tu dorobi napisik, że on/ona zamyka ^_^ i wstawi obrazeczek w poście swoim ~ jestem kappawidzem ^_^)

//Yep ~Ixidi

Edytowane przez Nieaktywny

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...