Skocz do zawartości
  • 0

Bungeecord Security

Nieaktywny
 Udostępnij

Pytanie

Więc ten tego zainstalowałem ipwithelist plugin na all spigot serwery i oczywiście jak jeden gracz coś zrobił to wszystkich uznawało za jednego gracza i tepało all na dany (który nie miał tego pluginu) serwer. A na serwery na których był ten plugin to nie dało się połączyć prócz osób z permisją do komend adminów.

Więc ten tego jak skonfigurować bungeecord mówiąc ogólnie tak aby ktoś mi nie wbił na tryb evolutionrpg.ench.pl który jest podłączony na Mc.EvolutionCraft.PL

Gościu se wbija mimo forwards true, omija hasło, moje zabezpieczenia go nie wywalają (5 sekund po braku napisania hasła kick). Jak mogę zabezpieczyć całą serwerownie przed takim czymś ? gościu mi ciągle wbija jakiś właściciel serwera Damage-Core.pl i spami na alercie i wpisuje komende na stop bungeecorda... Nawet rozwalił mi serwer jeden. (Tak z ps takie coś nie jest karalne jako zniszczenie cudzego mienia itp ? xd) Je*ane dzieci, myślą, że wszystko im wolno robić bez karnie...

Więc jak zabezpieczyć serwery ?

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
21 godzin temu, Ixidi napisał:

Podaj konfikuracje serwera docelowwgo, bungecorda i lobby. (spigot.yml, bunge.yml, lista pluginow itp.)

A może napiszesz jak skonfigurować ten plugin 'IpWitheList' czy coś

w spigot.yml mam bungeecord: true w bungeecord forwards: true

czyli wszystko co trzeba lista pluginów to: Skript, WildSkript, SkQuery, Essentials, WorldEdit/Guard, Authme Reloaded, PermissionsEx (Na każdym serwie)

(Authme Reloaded jest na każdym serwerze i chcę aby każdy miał osobne ip a nie że wszyscy mają ip bungee)

• 0
8 minut temu, xN0MANDx napisał:

A może napiszesz jak skonfiguać ten plugin 'IpWitheList' czy ctpoś

w spigot.yml mam bungeecord: true w bungeecord forwards: true

W IpWhiteList dodajesz ip bungecorda, w spigot.yml ustawiasz bungecord na FALSE . Wlasniw po to instalujemy ipwl ;)

8 minut temu, xN0MANDx napisał:

(Authme Reloaded jest na każdym serwerze i chcę aby każdy miał osobne ip a nie że wszyscy mają ip bungee)

Głupota :x Instalujesz tylko na lobby. Jesli chcesz banowac na ip musisz tp zrobic na lobby.

IpWhiteList musi byc na kazdym serwerze, z wyjatkiem lobby!

Edytowane przez Ixidi

• 0
13 minut temu, Ixidi napisał:

W IpWhiteList dodajesz ip bungecorda, w spigot ustawiasz bungecord na FALSE . Wlasniw po to instalujemy ipwl ;)

Głupota :x Instalujesz tylko na lobby. Jesli chcesz banowac na ip musisz tp zrobic na lobby.

IpWhiteList musi byc na kazdym serwerze, z wyjatkiem lobby!

Ok thx.

Czyli

PodSerwer1 i PodSerwer2 ma być bungeecord: false ipwithelist dodane ip bungeecorda i usunąc AuthmeReloaded

Lobby - Nie instalować ipwithelist, zostawić authmereloaded i bungeecord: true

Tak zrobić ta ? (Jeżeli tak to zamknijcie temat xD)

^_^

Tak z ps: Co ten hacker ma za hacki, że omija proxy, eventy (on join itp prócz komend), hasło do konta itp

//Prawdopodobnie wchodzil bezposrednio na podserwer, omijajac lobby. Na bungee, tez ustawiasz bunhee na false.

Edytowane przez Nieaktywny

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...