Skocz do zawartości
  • 0

Na jakim trybie byście zagrali?

mkJ
 Udostępnij

Pytanie

Wiadomo, że serwerów easyhc jest dużo, dlatego też ten trybo odpada.

Mam w planach zrobienie serwera PVP, ale nie takiego co jest na każdym serwerze PVP.

Jak to miałoby wyglądać?

Na środku spawn, a dookoła spawna strefa PVP, teren nie byłby duży, od spawna około 50 kratek w każdą stronę. Można by było tam budować, robić tranpolinę, dzięki niej można by było wskakiwać do innych baz. Oczywiście jakieś clany bez cuboidów, tak, żeby można by było wszystko niszczyć. Wiem, że może być to nie zrozumiałe, ale jest 1 w nocy.. Czy taki serwer by wypalił?

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Pomysł mi się podoba tylko musiałbyś to zrobić chyba w formie aren, cnie?

np. max 20 osób, klikają na tabliczkę i automatycznie przydziela im klany, jest 16 osób to rozgrywka się zaczyna i potem reset areny

Co do EasyHC to nie idź w tym kierunku, proszę :< ten tryb jest taki przereklamowany i przewałkowany :<

Osobiście chętnie zobaczę jakiś freebuild z autorskimi pomysłami, działkami za $, mapką surowcową i dość trudnym zarabianiem :)

• 0

Miałem to napisać rano, ale już nie było czasu - serwer na początek byłby mały, więc nie potrzeba nam aren, w głowie mam już wszystko opisane jak to ma wyglądać, teraz wystarczy tylko to zrobić, co jest najtrudniejszą rzeczą, bo miałem przerwę od MC i muszę się uczyć większości od nowa. Wiem jak serwer miałby wyglądać, ale wiem paru rzeczy, jak miałby by wyglądać, czy graczom by się spodobało. Chyba zrobię ankietę - to będzie najlepsze.

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...