Skocz do zawartości
  • 0

Skrypt na jackpota

Mrled7
 Udostępnij

Pytanie

Cześć, piszęaby poprosić o pomoc :D A dokłaniej potrzebuję na serwer skryptu na Jackpota... Opiszę może jaśniej a potem jego działanie... Robię server KitPVP i chciałbym dodać kilka ciekawych pluginów/skryptów... Jak na każdym serwerze pvp po odrodzeniu/śmierci dodawane są jakieś itemki do eq (u mnie to żelazne eq, żelazny miecz, łuk z nieskończonością 1, szczała i potka regeneracji na 40 sekund) 40 abo 45 nie pamiętam... Chciałbym aby do tego zestawu dodawane było by także złoto, po kliknieciu na to złoto chciałbym aby otwierało się takie jakby małe eq z możliwością wybrania za ile się dołącza do Jackpota przykładowo (podam w monetach) 1,100,250,500,1000,2500,5000,75000,100000. Po wybraniu czegoś pokazuje się napis na chacie, że się dołączyło właśnie z tą kwotą, Jackpot startuje np co 5 minut chyba że nikt nie dołączy to czeka aż będzie przynajmniej 1-2 osoby :). Oczywiście chodzi aby losowanie było tak jak na jackpotach w cs go tzn kto obstawi najwięcej ma największe szanse na wygranie. W sumie chyba wspomniałem o wszystkim, mam nadzieję, że jest ktoś tak utalentowany i zrobił by dla mnie ten skrypt <3. Z góry dziękuję i pozdrawiam :D Oczywiście wynagrodze like i jeszcze raz gorąco podziękuje :)

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...