Skocz do zawartości

Dobry komputer

Nieaktywny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, xBG napisał:

Lap Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! doplac 70zl i dodaj usluge zlozenia komputera a oni ci go w ciagu 7 dni przywiaza zlozonego NIE posiada windowsa

Ja osobiście polecam złożyć PC samemu bo jak mi złożyli to nie działał wentylator przy procku bo nie byly zaczepy wciśnięte :P

28 minut temu, derkuz1996 napisał:

Ja osobiście polecam złożyć PC samemu bo jak mi złożyli to nie działał wentylator przy procku bo nie byly zaczepy wciśnięte :P

To zależy od osobby składajacej jezeli ktos nie potrafi moze skorzystac z tych usług.

Dnia 9.09.2016 o 22:05, xBG napisał:

Lap Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! doplac 70zl i dodaj usluge zlozenia komputera a oni ci go w ciagu 7 dni przywiaza zlozonego NIE posiada windowsa

prosiłem o kompa z mediaexpert lub euroagd a nie jakieś morele, których nie znam.

Morele to w skrocie sklep internetowy w ktorym mozesz samemu zlozyc sobie komputer i za niego zaplacic, a oni Ci go dostarczą. 

Niw wiem czy w mediaexpert/euroagd sa komputery za 1,5k xD

Czesc, Nie kupuj komputera z roznych sklepow, gdzie dostaniesz gotowca i przeplacisz z 20% tej sumy. Chlopak, serio podal dobry sklep, ale co to samego zestawu nie jestem pewny... 

Swoja droga, nie dawno kupilem tam kompa za 3,5 z GTX 970 ;DDDDD

Edytowane przez Sewer

• Szifter zablokował(a) ten temat
Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...