Skocz do zawartości

OldisPL

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  32
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Bielsko

Ostatnie wizyty

458 wyświetleń profilu

Osiągnięcia OldisPL

Początkujący II

Początkujący II (3/13)

0

Reputacja

 1. Próbowałem 322:1 Nie działa ;x
 2. on skript load: new Recipe "bojka"; "bojka".Recipe.registerIngredient{1, 1 obsidian}; "bojka".Recipe.registerIngredient{2, 1 obsidian}; "bojka".Recipe.registerIngredient{3, 1 obsidian}; "bojka".Recipe.registerIngredient{4, 1 obsidian}; "bojka".Recipe.registerIngredient{5, 1 enchanted golden apple}; "bojka".Recipe.registerIngredient{6, 1 obsidian}; "bojka".Recipe.registerIngredient{7, 1 obsidian}; "bojka".Recipe.registerIngredient{8, 1 obsidian}; "bojka".Recipe.registerIngredient{9, 1 obsidian}; "bojka".Recipe.registerResult{1 sponge}; "bojka".Recipe.register{}; I niestety nie działa..Jak dam bez enchanted czyli samo golden apple - działa ;/
 3. OldisPL

  Bank - skrypt na bank

  Okej, już ;D. Co do kodu jakieś uwagi?
 4. Witam, Jest to mój pierwszy skrypt, proszę o ocenę oraz o uwagi (Co robię źle). Skrypt za pomocą komendy /bank dodaj, odbiera graczu 4 staki bruku oraz dodaje jeden talarek (Waluta), za walutę możemy kupować dane przedmioty. Do rozbudowy skryptu użyłem także chestcommands, stworzyłem menu w którym było widać co można kupić za talarki: Link do skryptu: Menu chestcommands:
 5. Witam, Czy da się zmienną z skryptu dodać do essentials?
 6. Nie działa niestety.. Jakieś inne pomysły?
 7. Witam, Chciałbym zmienić by po użyciu np /serek, wyświetlało daną komendę? Chodzi o to, że jeśli ustawię if arg is not "bla bla", to wyskakuje takie coś: /serek <text> (Tak domyślnie mam by wyskakiwało) Jeśli wpiszę głupoty to oczywiście wyskakuje to co zleciłem w if not.
 8. OldisPL

  Any arguments

  @Edit Zaraz to zeedytuje i zarzucę. @Edit O.o. Więc nie ma żadnych problemów. Mi działa ;o
 9. Witam, Widziałem już to gdzieś lecz nie potrafię tego za chiny znaleźć.. Chodzi mianowicie jak wykonać strumień do notatnika? Mianowice, jeśli gracz coś napisze, zostanie zapisane to w notatniku w danym folderze.
 10. Czyli na jedno wychodzi :D?
 11. Witam, Czy różni się ,,zjadanie" pamięci maszyny, jeśli posiadam 10 małych skryptów a jeden duży? Czy to się niczym nie różni? W sensie 10 zamienie w jeden.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...