Skocz do zawartości

Franqex

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  69
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Franqex

Początkujący III

Początkujący III (4/13)

1

Reputacja

 1. Zaktualizuj plugin do najnowszej wersji.
 2. Cześć! Czy sklepik mcitemshop.pl jest warty uwagi? Nie ma nigdzie żadnych opinii, ani informacji o wypłacalności sklepu.
 3. Ile razy mam powtarzać że tego szukałem? Nie korzystam z forum bo zawsze rozwiązanie problemu znajduje w internecie. Nic nie przeoczyłem ten plik konfigurowałem i przeglądałem dużo razy.
 4. No to chyba przegrałeś zakład.
 5. Pomodliłem się, gościu wy mi tłumaczycie cały czas że wyszukiwarka w notepad nie działa. Muszę wam wstawiać żebyście zobaczyli i powiedzieli aha faktycznie nie ma.
 6. Dobra sami profesorowie tutaj XD napisałem pare linijek i sam to sobie naprawiłem. Prędzej na tym forum pierdolca dostaniesz niż pomoc.
 7. Typie tylko narzekasz, podobno jesteś taki dobry, że wszystko możesz naprawić.
 8. https://imgur.com/a/XP6jsuM
 9. To w takim razie to zmień.
 10. Nie mogę teraz zmieniać wszystkiego na essentialsx, mam pluginy z niezgodnością. Dopiero na następną edycje zmienię.
 11. No raczej ciężko to znaleźć bo nie ma wcale tego w konfigu. Już szukałem opcją szukaj.
 12. Dobra ale ja mam 700 linijek, nie mam essentialsx mam zwykle essentials na 1.8.8 i tego nie ma w konfigu i to dopisałem sam i nie działa.
 13. Witam! Mam problem z konfiguracją pluginu essentials. Gdy nowy gracz wchodzi i wpisze /home to teleportuje go na spawna. Chciałbym żeby poprostu nie miał home jak wejdzie na serwer. Nie wiem gdzie to mam skonfigurować. Dziękuje za pomoc.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...