Skocz do zawartości

Januszeł

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

478 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Januszeł

 1. Da , koledze chodzi chyba za na 1.7 masz uklad w FG, a w 1.8 tez taki tylko ze stabliny i ze sloty nie pomieszane ;v
 2. Witam. Mam do sprzedania pliki proxy (coś w stylu xproxy) takiej podstawowej, a w niej zmianę nicków, dołączanie na serwer i jakiś slaby pakiet do crash'u, logowanie itp. Sprzedam pliki SRC, z bibliotekami lub jar'ke XD Kontakt? PW
 3. Januszeł

  Plugin Guard

  do close, znalazłem
 4. Januszeł

  Plugin Guard

  Jaki to plugin ze można chronić skrzynki, stawiamy tabliczkę na niej a ona nalezy tylko do garcza ktory ja postawil. Inny gracz nie moze jej otwierac!
 5. Januszeł

  Top 10 :)

  Witam, chciałbym zrobić top 10 rezultatów np. pod komenda /top wyświetla top 10 wartości (np z configu NickGracza: 5 i od największej do najmniejszej w wielkości 10). (Czyli do 1 do 10).
 6. Witam. Mam takie coś: Jak zrobić ze co 2 sek przez 30 sek wywołuje się void setup1 a jeśli te 30 sek minie to wywołuje się co 2 sek przez kolejne 30 sek void setup2, i jeśli te 30 sek minie to leci od nowa czyli setup1 co 2 sek przez 30 sek następnie co 2 sek przez kolejne 30 sek void setup2, i tak w kółko.
 7. Albo ja nie rozumiem tego ,,getString(command)'' albo ty mnie nie rozumiesz. Mi chodzi nie o definiowanie każdej komendy tylko zrobić to w 1 loopie i żeby to pobierało wszystkie takie komendy.
 8. Witam, mam kolejne pytanko jak zrobić loopa danych w configu, najkrócej jak sie da. (Zrobilem takie cos ale szkoda gadac ...) A config taki: Ma ktoś może pomysł jak to zrobić?
 9. Bardzo panu dziękuje i szanuje. Proszę o zamknięcie
 10. Mozna by bylo taki kawalek kodu(przyklad)?
 11. Chciałbym się zapytać, jak zrobić komendę której nie trzeba rejestrować w plguin.yml a działa, coś tam czytałem na bukkicie że jest wykrywana jak o text ale nadal nie rozumiem. Mógłbym prosić o przykład, wskazówkę lub link co by mi pomogło? ~Z góry dziękuję!
 12. A masz coś lepszego, w podobnym działaniu ? @Edytajca PROSZE O ZAMKNIECIE TEMATU!
 13. @Override public boolean onCommand(CommandSender sender, Command cmd, String label, String[] args) { if (cmd.getName().equalsIgnoreCase("giveall")) { for (Player online : Bukkit.getOnlinePlayers()) { online.getInventory().addItem(new ItemStack(Material.DIRT)); } } return false; }
 14. Witam. Ostatnio spotkałem świetny plugin na bany! Niestety ma on pewnie problem. Zbanujemy np nick. skript i wszystko działa Ale gdy zmienimy literkę z mniejszej na większą lub na odwrót (np. Skript) to ban nie działa (gracz normalnie może wejść na serwer). Mógłbym prosić o pomoc, jakąś wskazówkę jak to naprawić lub fixa? Linkacz do pluginu: CLICK
 15. Januszeł

  Jaki to plugin?

  Witam, ostatnio się napotkałem problem z znalezieniem pewnego pluginu. https://scr.hu/D7w4NW To plugin na motd oraz edytacje lini z slotami i wiadomość ukazana po najechaniu na nią i odlicz czas automatycznie coś jak animatedmotd czyli bez refresha zmienienia ta linie czyli odlicza. Pytanie moje czy ktoś zna i poda ten plugin? Może być pw, może być tu.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...