Cześć. Mam problem, ponieważ nie wiem jak zrobić coś takiego. Więc tak mam serwer, który ma 3 tryby gra (każdy tryb na innym świecie). Problem w tym, że na lobby obok portalu do danego trybu zrobić tabliczkę, która będzie pokazywała liczbę graczy na danym trybie. NP. Linijka 1 - Serwer Linijka 2 - Survival Linijka 3 - Graczy: Linijka 4 - 0/100 (Tu liczba graczy na jakimś serwerze.) Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam: ->Jakub Gross :)