Skocz do zawartości

jakubgross

Użytkownik
  • Ilość zawartości

    67
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jakubgross

  1. A na jednym świecie?
  2. Cześć. Mam problem, ponieważ nie wiem jak zrobić coś takiego. Więc tak mam serwer, który ma 3 tryby gra (każdy tryb na innym świecie). Problem w tym, że na lobby obok portalu do danego trybu zrobić tabliczkę, która będzie pokazywała liczbę graczy na danym trybie. NP. Linijka 1 - Serwer Linijka 2 - Survival Linijka 3 - Graczy: Linijka 4 - 0/100 (Tu liczba graczy na jakimś serwerze.) Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam: ->Jakub Gross :)
  3. Wiemm.... Ale to ma być tylko przykład, więc nie trzeba ustawiać wiadomości. Wystarczy zwykłe broadcast. :)
  4. Dzięki, chyba wszystko to już poprawiłem. :D
  5. Cześć. W tej serii poradników chciałbym zaprezentować Wam podstawowe eventy czyli on join, on first join oraz on quit. Poradnik będzie składał się z około 10 części. W każdej części będę opisywał po trzy eventy. Każda nowa część będzie pojawiała się co tydzień. Spis treści: Rozdział I: Event on join. Rozdział II: Event on first join. Rozdział III: Event on quit. Rozdział I --> Event on join: ::Co to jest event on join? Tłumacząc to na język polski jest to dołączanie gracza do gry. ::Zastosowane eventu: on join: Dalszy kod...::Przykład: on join: broadcast "&9Gracz &a%player% &9dolaczyl do gry. broadcast "&9Zyczymy milej gry."Rozdział II --> Event on first join: ::Co to jest event On first join? Tłumacząc to na język polski jest to dołączanie gracza do gry po raz pierwszy. ::Zastosowanie eventu: on first join: Dalszy kod...::Przykład: on first join: broadcast "&9Witamy gracza &a%player% &9po raz pierwszy na serwerze."Event ten można też zastosować do dawania start eq dla graczy: on first join: give player 1 diamond sword named "&cDiamentowy miecz z Start Eq dla gracza"Rozdział III --> Event on quit: ::Co to jest event on quit? Tłumacząc to na język polski jest to wyjście gracza z gry. ::Zastosowanie: on quit: Dalszy kod...::Przykład: on quit: broadcast "&9Gracz &a%player% &9wyszedl z gry."Dziękuję za uwagę. Myślę, że poradnik się spodobał (Był przeznaczony dla początkujących). Proszę o wyrozumiałość, ponieważ jest to mój pierwszy poradnik. :) Pozdrawiam, Jakub Gross.
  6. Dobry poradnik. Łap +.
  7. jakubgross

    Czeeeeesc

    Cze
  8. A jak mam wpisać ID? wool:?
  9. @ref Nie działa...
  10. Ok sprawdzę i dam Ci znać.
  11. Nie stety nadal tak samo, ale jeżeli jest tak:set blokcs in wg region "serwerpvp" in "pvp" to air set blokcs in wg region "pvp_vip" in "pvp" to air set blokcs in wg region "pvp_gracz" in "pvp" to airTo wszystko działa. Nie wiem czemu nie działa z loop....Edit: DZIAŁA! To był mój błąd. Mam jeszcze jeden problem dotyczący PirateSK. Gdy piszę, aby wypełniło czerwoną wełną czyli: to red wool I teraz nie wiem czy to mój błąd czy PirateSK, ale powinno wypełniać czerwoną wełną, a wypełnia białą.
  12. Ok dzięki. A jeżeli mój skrypt jest bardziej rozbudowany? NP: If arg 1 is holo *** Stop If arg 2 is dodaj *** If arg 3 is 1234 *** Stop If arg arg 2 is test *** Stop If arg 3 is test123 *** Stop :)
  13. Ok jak będę na kompie to zobacze.Jeszcze jedno pytanie do Was jeżeli mam takie argumenty: If arg 1 is "hologram" of "holo ................. If arg 2 is "add" or "dodaj" Jak mogę zrobić, jeżeli w tym nie ma nic wpisane to wyskakuje błąd? If arg 2 is not set???
  14. Da się bez dodatku piratesk -_- Na wypełnienie: execute player command "/rg s nazwacuba" execute player command "//set 35:red" Wypełnia czerwoną wełną. Oczywiście możesz ustawić coś innego. Jeżeli chcesz odznaczyć to zo zaznaczyło: execute player command "/rg s nazwacuba" execute player command "//set 0"
  15. Z loop-index też nie działa... Proszę: KOD: command /serwerpvpoff [<text&gt] [<text&gt]: permission: serwery.by.kuba permission message: Nie masz dostępu do tej komędy. aliases: poff trigger: if {pvp} is false: send "{@t}Serwer PVP jest juz wylaczony." stop set {pvp} to false set {statuspvp} to "&lSerwer PVP jest teraz:&6&mOFF" send "{@t}Serwer PVP zostanie wylaczony za:" wait 1 second send "{@t}10..." wait 1 second send "{@t}9..." wait 1 second send "{@t}8..." wait 1 second send "{@t}7..." wait 1 second send "{@t}6..." wait 1 second send "{@t}5..." wait 1 second send "{@t}4..." wait 1 second send "{@t}3..." wait 1 second send "{@t}2..." wait 1 second send "{@t}1..." wait 1 second loop {cuby::*}: set blocks in wg region "%loop-index%" in "pvp" to red wool execute player command "/hd setline pvp 3 &c&lOFF" execute player command "/hd setline serwerpvp 1 &u&lPVP (&c&lOFF&u&l)" execute player command "/hd addline serwerpvp &c&l%arg 1%" broadcast "{@t1}Serwer PVP zostal {@off} &9&lprzez %player% powód: %arg 1%" broadcast "{@t}Serwer PVP zostal wylaczony! Teleportacja na serwer glowny!" to "pvp" create timed bar with text "&c&lZostales TP na spawn." to player for 5 seconds loop all players in world "pvp": execute console command "spawn %loop-player%" stop
  16. Wgrałem PirateSK. Zrestartowałem serwer. I zrobiłem tak: loop {cuby::*}: set blocks in wg region "%loop-value%" in "pvp" to red wool Niestety wywala błąd. Nie wiem czemu...
  17. A czy da się aby za wzięcie itemu gracz musiał zapłacić? Np. 800$
  18. Szukam skriptera oraz buda na serwer. Piszcie na PW. :)

  19. OK działa. Możesz mi wytłumaczyć na czym polega ten PirateSK?
  20. Zaraz to sprawdzę i ci powiem czy działa. :)
  21. Jest jeden problem: Wszystko działa zrobiłem to tak: on load: set {pref} to "&6&m-----&9 SERWER PVP &6&m-----" add "serwerpvp" to {cuby::*} add "pvp_vip" to {cuby::*} add "pvp_gracz" to {cuby::*}I potem: loop {cuby::*}: execute player command "/rg select %loop-value%" execute player command "//set 35:14"I jest ok. Region zaznacza ALE nie wiem czemu jest w dziwnej pętli: Oczywiście teren zaznacza i wypełnia go czerwoną wełną, tylko nie wiem czemu ta pętla. Jeżeli wpisze stop to nie wykonuje dalszej części kodu. Jest na to jakaś rada?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...