Skocz do zawartości

sentus

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia sentus

Początkujący I

Początkujący I (2/13)

0

Reputacja

 1. sentus

  Skrypt na Tytuły

  Tym razem wszystko działa Dziękuje Ci bardzo. A mam jeszcze takie pytanie. Dałbyś rade zrobić skrypt na levele? żeby na chat się pokazywało [LeveL: 10] [Ranga] [Nick]: Chat A te levele by się dostawało w %? czyli np na 1 poziom musisz zabić 2 ludzi co nam daje 1 człowiek 60% expa a 2 to 120% czyli 1 level i 20% do next levela? Ale żeby z levelem się to ciężej wbijało? czyli np. Na level 2 to już jeden gracz daje 55% expa level 3 50% i tak dalej?
 2. sentus

  Skrypt na Tytuły

  Mordo jesteś wielki. Dzięki Ci bardzo za to masz +. Tylko jest taki problem ze po upłynięciu czasu Nick gracza oraz chat nie wraca do normalnej formy czyli Nick jest Bialy razem z Chatem a był szary z szarym chatem. 2 problem to Jak gracz da "/kolor k" to pisze Matrixem. 3 problem to jak dam sobie OP i użyje komendy "&4 XD" to kolor sie nie zmienia tylko pisze podstawowym kolorem takim jak ustawiłem w Skryptcie. Da się coś z tym zrobić?
 3. sentus

  Skrypt na Tytuły

  Siemka. 1. Zrobi mi ktoś skrypt że jak ktoś użyje np Kartkę o nazwie "Legenda" to mu da rangę "Legenda" na chat byłoby dobrze jakby ten tytuł się kończył po 7 dniach i wracała mu normalna ranga. 2. To samo co w 1 ale osobna kartka że gracz może sobie wybrać kolor na chat jakim będzie pisać byłoby dobrze jakby się kończyło po 7 dniach i znowu by pisał standardowym kolorem. edit. Coś zacząłem robić ale mi to chyba nie wychodzi XD może to ktoś edytować? XD
 4. sentus

  Nagrody Za Zabicia

  Wszystko działa dziękuję
 5. sentus

  Nagrody Za Zabicia

  Witam. Może ktoś mi napisać skrypt żeby za zabicia wypadały z ludzi jakieś itemy np głowy i jest na to 5% szansy? resztę nagród sam dodam.
 6. sentus

  skrypt na topke itp

  EXP ma się zdobywać za zabijanie ludzi. W ilości to zależy od levela, czyli za killa się dostaje np 0.5% expa.
 7. Może mi ktoś do tego dodać cool down na 2 min?
 8. Możesz też tak zrobić że osoby które padną lub wejdą na server to dostaną itemy np ironowe, z daną nazwą i 2 skrypt na to że usuwa dane itemy o danej nazwie. Ja też robię server Only PvP (chest pvp) i tak zrobiłem.
 9. sentus

  Problem

  Już to zrobiłem temat do zamknięcia. Dziękuje Kormic że poświęciłeś czasu na mój problem.
 10. sentus

  Problem

  Ok działa w kodzie był błąd bo u góry było "light blue dye" a na dole jak gracz miał dostawać to dostawał "blue dye" ale po użyciu odrazu crash. Z tym samym errorem
 11. sentus

  Problem

  Teraz sprawdziłem czy wszystkie amulety działają w ten sam sposób. A więc Amulet szybkości: Nie działa wgl. Amulet widzenia: Działa i nie crashuje servera Amulet ognia: Działa bez problemu i nie crashuje servera. Amulet regeneracji: Działa bez problemu i nie crashuje servera. Amulet Siły: Działa bez problemu i nie crashuje servera. A gdy włączyłem 2 raz server i chciałem zrobić to samo po usunięciu wszystkich efektów to server dostał crasha. I błąd wyskoczył taki:
 12. sentus

  Problem

  Czekaj, bo tutaj chodzi tylko o to że jak usuwa dany item z inventory to crashuje server, jak tego nie ma to jest wszystko git. nie da się jakoś tego zrobić żeby usuwał w inny sposób?
 13. sentus

  Problem

  Zrobiłem all co napisałeś, Już nie ma tej czerwonej kropki. W skrypcie jej nie widziałem bo ona tylko się pokazywała jak wklejałem skrypt do tego programu. Dodałem to named. Zaktualizowałem skrypt na 2.5.3 I dalej jest to samo.
 14. sentus

  Problem

  Wersja servera: 1.16.5 Silnik Servera: Spigot 1.16.5 Wersja Skripta: Skript v2.5-beta2 Lista dodatków: Nie mam nic. Błędy przy przeładowaniu: https://imgur.com/0JCxnTi Błędy w Konsoli: Tylko To
×
×
 • Dodaj nową pozycję...