Skocz do zawartości

ZQU

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  58
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia ZQU

Początkujący III

Początkujący III (4/13)

2

Reputacja

 1. ZQU

  Komenda co dany czas

  Szukam skriptu co wywołuje komendę tylko o 17:50 i jak ją wywoła to następnego dnia o 17:50 tez ją wywoła. Ta komenda to np /xd
 2. ZQU

  Błąd z węglem

  Nadal nie dropi węgiel
 3. ZQU

  Błąd z węglem

  on mine of stone: if player has permission "drop.vip": chance of 45%: give 1 coal lazuli to the player chance of 30%: give 1 redstone to the player chance of 2%: give 1 diamond to the player chance of 4%: give 1 emerald to the player else: chance of 20%: give 1 coal to the player chance of 15%: give 1 redstone to the player chance of 1%: give 1 diamond to the player chance of 2%: give 1 emerald to the player W tym skrypcie nie chce dropić węgiel... Wszystko dropi ale nie węgiel naprawi mi to ktoś?
 4. ZQU

  DROP VIP

  dzięki 20bebol01
 5. ZQU

  WODA

  dzieki
 6. ZQU

  DROP VIP

  on mine of stone: chance of 2%: give 1 iron ore to the player send "Gratulacje. Znalazles rude zelaza" chance of 1%: give 1 gold ore to the player send "Gratulacje. Znalazles rude zlota" chance of 0.5%: give 1 diamond to the player send "Gratulacje. Znalazles diament" chance of 1%: give 1 emerald to the player send "Gratulacje. Znalazles szmaragd" Doda mi ktoś do tego aby gracz z permisją "drop.vip" bedzie miał drop x2?
 7. ZQU

  WODA

  Można jakoś inaczej? Nie chę stop laga.
 8. ZQU

  WODA

  Szukam skriptu takiego ,że woda się nie rozlewa. TZN Jak ją wyleje to pozostaje na jednym bloku nie rozlewa sie na kilka. Albo ,żeby odrazu po 1 sekundzie powracała do eq
 9. ZQU

  WODA Z WIADERKA

  ma zniknąć wyleje ją to zaraz wraca do wiaderka
 10. ZQU

  DWA SKRIPTY

  nie rozumiem co to tab
 11. ZQU

  WODA Z WIADERKA

  Szukam skriptu ,że jak sie wyleje wode z wiaderka to ona powraca do eq
 12. ZQU

  DWA SKRIPTY

  Gracz nie może tego stawiać ;l A ja bym chciał żeby mógł na cuboidzie
 13. ZQU

  DWA SKRIPTY

  Czy mógłby mi ktoś napisać skript ,że gracz nawet na cuboidzie może wylać wodę i ona znika po 5 sekundach. Czy mógłby mi ktoś napisać skript ,że gracz nawet na cuboidzie może postawić COBLESTONE i ten blok znika po 5 sekundach.
 14. ZQU

  DROP

  Mógłby mi ktoś dodać do tego skryptu ,że jak te waluty dropią to mają unbreaking10? on mine of stone: chance of 10%: give 1 289 named "&8* &6MONETA &8*" to the player send "&8* &7Wydropiles &8* &6MONETA &8*" chance of 5%: give 1 348 named "&8* &6ARTEFAKT &8*" to the player send "&8* &7Wydropiles &8* &6ARTEFAKT &8*"
×
×
 • Dodaj nową pozycję...