Skocz do zawartości

filip5584

Użytkownik
 • Zawartość

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O filip5584

 • Tytuł
  Początkujący I
 1. Enchant mieczu

  Działa, dziękuję za poświęcony czas. Do zamknięcia
 2. Enchant mieczu

  Tak natomiast nie miałem nazwy.
 3. Enchant mieczu

  command /g: trigger: set {_i} to "diamond sword of sharpness %random integer from 1 to 40% named test" set {_i} to {_i} parsed as item give {_i} to the player Nie wywala błędu, lecz po wpisaniu /g nic się nie dzieje.
 4. Enchant mieczu

  Od dłuższego czasu siedzę nad pewnym skryptem. Lecz nie mam pomysłów jak go napisać, więc liczę na waszą pomoc. Mianowicie chodzi o to że po wpisaniu komendy np /g ma dawać graczu item w tym przypadku diamentowy miecz o nazwie załóżmy "test" z losową wartością enchantu sharpness. Czyli np za pierwszym razem da mu miecz o nazwie "test" z sharpnessem 6, za drugim z sharpnesem 15. Sam doszedłem do tego, ale miecz jest bez nazwy. command /g: trigger: set {_i} to "diamond sword of sharpness %random integer from 1 to 40%" set {_i} to {_i} parsed as item give {_i} to the player Z góry dziękuję za wszelkie starania i poświęcony czas.
 5. Zadanie

  Nie wywala błędu natomiast po zabiciu zombiaka nic sie nie dzieję
 6. Zadanie

  Wie ktoś może czemu mi to nie działa : on death of zombie: if attacker is player: if {zadanie1.%player%} is true: if {zadanie2.l.%player%} is smaller than 100: send "&c[&3Zadanie&c] &7Postep &a%{zadanie1.l.%player%}%/100" to player add 1 to {zadanie1.l.%player%}
 7. Stakowane potki

  Napisałby mi ktoś może skript na możliwość stakowania potek podczas gamemode 0. Z góry dziękuje za poświęcony czas i próby pomocy.
 8. Problem z particlesami

  Możesz trochę bardziej to wytłumaczyć 0_O bo trochę się pogubiłem.
 9. Problem z particlesami

  przykład: on rightclick with stick: if name of player's tool is "przyklad": spawn 5 of particle cloud:1 offset by 0.3, 0.3, 0.3 at player Chodzi o to że błędu mi nie wywala ale particlesy się nie pojawiają tak jak by nie było tej linijki z particlesami.
 10. Problem z particlesami

  Witam otóż mój problem polega na tym że particle nie działają, bo wgl się nie pokazują na serwerze ale też skript nie wykazuję żadnego błędu. wersja 1.8 pomocy
 11. Nazwa itemu w chacie

  Dzięki o to mi chodziło do zamknięcia
 12. Nazwa itemu w chacie

  tak tylko że jak trzymam np. miecz z nazwa Mroczny miecz i wpisze item to wyświetli się Diamond sword a nie Mroczny miecz.
 13. Nazwa itemu w chacie

  Witam, napisze mi ktoś skript na komendę /item Jeśli gracz wpisze komendę /item to na chacie ma się wyświetlić nazwa trzymanego itemu. Dziękuje za poświęcony czas.
 14. kit

  Witam napisze mi ktoś skript na zapisywanie kitu z poziomu gracz czyli jak admin wpisze np./setkit vip to zapisze całe jego eq a potem jeśli gracz wpisze np./kit vip to dostanie te eq. Z góry dziękuje za poświęcony czas.
×