Skocz do zawartości

filip5584

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia filip5584

Początkujący I

Początkujący I (2/13)

1

Reputacja

 1. filip5584

  Enchant mieczu

  Działa, dziękuję za poświęcony czas. Do zamknięcia
 2. filip5584

  Enchant mieczu

  Tak natomiast nie miałem nazwy.
 3. filip5584

  Enchant mieczu

  command /g: trigger: set {_i} to "diamond sword of sharpness %random integer from 1 to 40% named test" set {_i} to {_i} parsed as item give {_i} to the player Nie wywala błędu, lecz po wpisaniu /g nic się nie dzieje.
 4. filip5584

  Enchant mieczu

  Od dłuższego czasu siedzę nad pewnym skryptem. Lecz nie mam pomysłów jak go napisać, więc liczę na waszą pomoc. Mianowicie chodzi o to że po wpisaniu komendy np /g ma dawać graczu item w tym przypadku diamentowy miecz o nazwie załóżmy "test" z losową wartością enchantu sharpness. Czyli np za pierwszym razem da mu miecz o nazwie "test" z sharpnessem 6, za drugim z sharpnesem 15. Sam doszedłem do tego, ale miecz jest bez nazwy. command /g: trigger: set {_i} to "diamond sword of sharpness %random integer from 1 to 40%" set {_i} to {_i} parsed as item give {_i} to the player Z góry dziękuję za wszelkie starania i poświęcony czas.
 5. filip5584

  Zadanie

  Nie wywala błędu natomiast po zabiciu zombiaka nic sie nie dzieję
 6. filip5584

  Zadanie

  Wie ktoś może czemu mi to nie działa : on death of zombie: if attacker is player: if {zadanie1.%player%} is true: if {zadanie2.l.%player%} is smaller than 100: send "&c[&3Zadanie&c] &7Postep &a%{zadanie1.l.%player%}%/100" to player add 1 to {zadanie1.l.%player%}
 7. filip5584

  Stakowane potki

  Napisałby mi ktoś może skript na możliwość stakowania potek podczas gamemode 0. Z góry dziękuje za poświęcony czas i próby pomocy.
 8. Możesz trochę bardziej to wytłumaczyć 0_O bo trochę się pogubiłem.
 9. przykład: on rightclick with stick: if name of player's tool is "przyklad": spawn 5 of particle cloud:1 offset by 0.3, 0.3, 0.3 at player Chodzi o to że błędu mi nie wywala ale particlesy się nie pojawiają tak jak by nie było tej linijki z particlesami.
 10. Witam otóż mój problem polega na tym że particle nie działają, bo wgl się nie pokazują na serwerze ale też skript nie wykazuję żadnego błędu. wersja 1.8 pomocy
 11. filip5584

  Nazwa itemu w chacie

  Dzięki o to mi chodziło do zamknięcia
 12. filip5584

  Nazwa itemu w chacie

  tak tylko że jak trzymam np. miecz z nazwa Mroczny miecz i wpisze item to wyświetli się Diamond sword a nie Mroczny miecz.
 13. filip5584

  Nazwa itemu w chacie

  Witam, napisze mi ktoś skript na komendę /item Jeśli gracz wpisze komendę /item to na chacie ma się wyświetlić nazwa trzymanego itemu. Dziękuje za poświęcony czas.
 14. filip5584

  kit

  Witam napisze mi ktoś skript na zapisywanie kitu z poziomu gracz czyli jak admin wpisze np./setkit vip to zapisze całe jego eq a potem jeśli gracz wpisze np./kit vip to dostanie te eq. Z góry dziękuje za poświęcony czas.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...