Skocz do zawartości

mkJ

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mkJ

 1. mkJ

  2 błędy!

  http://imgur.com/a/oJVxT https://code.skript.pl/YIUPLRnQ/ https://code.skript.pl/tm6ifYVm/
 2. Problem jest taki, że gdy wpisuję /wb set 10 to jest napisane, że border się stworzył, ale go nie ma ;x
 3. mkJ

  Potrzebuje parę skryptów!

  Witajcie, potrzebuję parę skryptów, wiem, że takie są na internecie, ale chcę z tego forum, a nie mogę znaleźć. Chcę, żeby skrypty były z edytowane, pod moje potrzeby. A więc potrzebuję: -Skrypt na scoreboard (ten pod TAB) Najlepiej żeby był ranking klanów -Skrypt na to, że jeżeli ktoś jest podczas walki to nie może wejść na spawna oraz na board gdyż worldboard nie dziala. Tak.
 4. Technik Szukam technika który potrafi znaleźć, przerobić lub napisać pluginy/skrypty. Technik musi być doświadczony w robieniu serwerów. Wynagrodzenie: Do ustalenia Budowniczy Szukam doświadczonego budowniczego, który potrafi wykonać ładny, ale nie wielki spawn. Wynagrodzenie: Do ustalenia Youtuber Szukam YouTubera, który ma chociaż trochę rozwinięty kanał. Najlepiej, żeby taka osoba miała aktywny kanał z kontentem Minecraftowym. Minimalna ilość subsktypcji - 100 Minimalna ilość wyświetleń pod najnowszym filmem - 100 (Najnowszy film musi być dodany w ostatnim tygodniu) Wynagrodzenie: Zależy od wyświetleń, do ustalenia Kontakt GG: 33932484 Po więcej informacji proszę pisać na GG. Dodam, że serwer już mam praktycznie kupiony (problemy z hostingiem).
 5. Miałem to napisać rano, ale już nie było czasu - serwer na początek byłby mały, więc nie potrzeba nam aren, w głowie mam już wszystko opisane jak to ma wyglądać, teraz wystarczy tylko to zrobić, co jest najtrudniejszą rzeczą, bo miałem przerwę od MC i muszę się uczyć większości od nowa. Wiem jak serwer miałby wyglądać, ale wiem paru rzeczy, jak miałby by wyglądać, czy graczom by się spodobało. Chyba zrobię ankietę - to będzie najlepsze.
 6. mkJ

  Plugin/skrypt na trampolinę.

  Dobrze, wszystko fajnie, ale gdzie to wszystko dodać + chciałem, aby wełna dawała większy boost - czyli sama gąbka podrzuca np. 5 kratek w górę, a jak się położy wełnę + gąbkę to wyrzuca np. 7 kratek w górę itd + jak się położy gąbkę na wełnę + wełna na bok gąbki to wyrzuca gracza w górę i przód.
 7. mkJ

  Plugin/skrypt na trampolinę.

  No tak jak w temacie, poszukuję pluginu/skryptu na trampolinę. Ma to wyglądać tak, że gąbka + wełna odbija ludzi w górę lub do przodu i w górę, zależnie od tego jak się zrobi tampolinę. Czym więcej wełny tym dalej (wyżej) trampolina odbija graczy. Dodam, że widziałem kiedyś coś takiego na serwerze. Za każdą pomoc daję + Najlepiej jakbyś napisał mi jak to wgrać.
 8. Wiadomo, że serwerów easyhc jest dużo, dlatego też ten trybo odpada. Mam w planach zrobienie serwera PVP, ale nie takiego co jest na każdym serwerze PVP. Jak to miałoby wyglądać? Na środku spawn, a dookoła spawna strefa PVP, teren nie byłby duży, od spawna około 50 kratek w każdą stronę. Można by było tam budować, robić tranpolinę, dzięki niej można by było wskakiwać do innych baz. Oczywiście jakieś clany bez cuboidów, tak, żeby można by było wszystko niszczyć. Wiem, że może być to nie zrozumiałe, ale jest 1 w nocy.. Czy taki serwer by wypalił?
 9. Szukam pluginu/skryptu na trampolinę z gąbki i wełny oraz pluginu/skryptu na bazę (tworzące się jajko) tam możemy się teleportować, ale wszystkie bloki można niszczyć, czyli nie działa to na zasadzie cuboidów.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...