Skocz do zawartości

Borek

Użytkownik
  • Ilość zawartości

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Borek

Świeżak

Świeżak (1/13)

1

Reputacja

  1. Pokaz kod HTMLa. Dodaj właściwość: float:left do css diva ze statusem i z ta ramka. Do następnego diva, ktory ma nie być przyklejony dodaj: clear:both na wszelki wypadek, aby sie już nie sklejało
  2. Loterie polegają na tym, że kilka graczy wpłaca do organizatora pieniądze za losy a następnie na podstawie przydzielonych wczesniej numerków zostaje wylosowany zwycięzca. Banki oferują lokaty pieniążków, które po jakimś czasie rosną + pożyczki na procent. Jak znajdę to wyślę na GG.
  3. Witam, nauczony doświadczeniem, piszę ten wątek z kilkoma propozycjami na rozwój forum i przybycie większej ilości użytkowników. Well, zaczynamy (ps dobra robota z tym nowym ip.boardem, podoba mi się): Dodanie forumowej waluty, zdobywałoby się ją umieszczając obrazki w galerii (patrz niżej), pisząc posty i tworząc temat,. najlepsze odpowiedzi byłby punktowane podwójnie, w późniejszym czasie dodanie odpowiedniego działu do konkursów, loterii i banków (liczę na administrację że wyjdzie z inicjatywą). Propozycje artykułów do kupienia za monetki czy jak tam je nazwiecie ;] : Zmiana nazwy użytkownika; Zmiana tytułu; Możliwość stworzenia własnego albumu na forum; Usunięcie limitu pojemności załączników w postach. Dodanie forumowej galerii + opracowanie do niej taryfikatora kar, nikt nie chce nadużyć ze strony użytkowników. Dodanie bota na chacie informującego o najnowszych tematach (Prosta formułka, nalegam na usunięcie obsługi bbcode przez ewentualnego bota (nie znalazłem synonimu), @Libter wie czemu :P). Dodanie podpunktu w regulaminie zakazującego reklamy swoich tematów w statusach i na chacie, ewentualnie ograniczenie tego do kilku razy w tygodniu.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...