Mój skrypt ma działać tak że po pisaniu /pun nick to można tego gracza zbanować ale trzeba wybrać powód w innym gui ale kiedy klikam np.Ban za cheaty to wywołuje te same komendy co są w innych GUI ale w tym samym miejscu
Witam potrzebuje pomocy w CommandPanel.
Chcesz dodać komendę /pun (nick) tylko nie wiem jak zrobić żeby po wpisaniu komendy i nicku pokazuje się gui z nickiem gracza jakiego wybrałem i jak kliknę np. Ban żeby banowało tego gracza?
Jest jakiś Placeholders?