Skocz do zawartości

DouDou

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  69
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DouDou

 1. Ty ślepy jesteś? permission: srdisco
 2. Jak dodaje komendą /pex user <nick> add <pemisja> to nie działa, pomoże ktoś?
 3. Napisałem sobie skrypt aby losował mi skrzynkę albo klucz z wszystkich graczy obecnych na serwer, i jak zrobiłem reload to wyskoczyło 22 errory z tabem - pomoże ktoś? Bo nadal nie umiem tabować. http://pastebin.com/GGmRPZtT
 4. on skript load: new Recipe "pick"; "pick".Recipe.registerIngredient{1, 64 diamond}; "pick".Recipe.registerIngredient{2, 64 diamond}; "pick".Recipe.registerIngredient{3, 64 diamond}; "pick".Recipe.registerIngredient{4, 64 diamond}; "pick".Recipe.registerIngredient{5, 1 diamond pickaxe}; "pick".Recipe.registerIngredient{6, 64 diamond}; "pick".Recipe.registerIngredient{7, 64 diamond}; "pick".Recipe.registerIngredient{8, 64 diamond}; "pick".Recipe.registerIngredient{9, 64 diamond}; "pick".Recipe.registerResult{1 diamond pickaxe of fortune 3, unbreaking 3 and efficiency 5 named "&2Kilof BOGA" with lore "&2Najlepszy kilof na craftPlay!"}; "pick".Recipe.register{};Mój kod na crafting super kilofa, ale mam problem że w nazwie jest dirt 1 a opis to lore..
 5. O działa, dzięki! A jak mogę to zrobić z serwera oraz jak mogę dodać ten miecz do craftingu własnego np: z tego poradnika: http://skript.pl/topic/3603-wildskript-receptury-jak-zrobi%C4%87/page-2#entry65991
 6. Zrobiłem taką komende nie działa... command /diaxmiecz: trigger: send "otrzymales diax miecz" give 1 diamond sword of enchant fire aspect 4 named "diamentowy miecz z fire aspect 4" to playerJa chciałem ogólnie aby ten enchant był podczas craftowania.
 7. Chciałbym do tego kodu poniżej dodać: - /giveall - do giveall i do give dodać ilość skrzynek do dodania (np: /case give case ProCase takezoo 4 - szanse na wypadnie w losowaniu itemów - dodać osobne szanse na wypadniecie skrzynki ze stona. http://pastebin.com/Uu02yMCJ
 8. Pomogłes naprawdę, ale jak mam to z enchantować na fireAspect 4
 9. http://pastebin.com/2Fcs0eM5 Kod, prosze.
 10. http://skript.pl/topic/8374-gocase/ Do tego skryptu chciałem to dodac, poprawiłbyś? + ten kod nie działa co wysłałeś oraz jak mogę dodać czy give ilość tych skrzynek?
 11. Jak mogę do tego skryptu dodać /giveall aby każdemu dało skrzynke albo klucz to samo jak /give case polega. Oraz jak mogę dodać "chance" do jakiego itemu w losowaniu? np: aby koks żadniej dropił.
 12. http://pastebin.com/zRzXs0WE Chodzi o to że po glosowaniu pojawiają się /tak lub /nie, i po zakonczeniu losowania pokzuje odpowiedz jaka jest i np: Odpowiedz: NIE i tak spamuje okolo kilkanaście linijek.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...