Skocz do zawartości

TadeuszNorek10

Użytkownik
  • Ilość zawartości

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia TadeuszNorek10

Świeżak

Świeżak (1/13)

0

Reputacja

  1. Tyle, że może aż tak tego pluginu nie znam, natomiast jest na tym pluginie możliwość sprzedaży gotowych działek. Gracze sami nie będą mogli zaznaczać tylko kupują gotowe zaznaczone. A zależy mi aby po prostu sami sobie takie miejsca zaznaczali a mi żeby pieniądze się zgadzały
  2. Witam! Wie ktoś może lub zna Plugin lub Skrypt, abym mógł umieścić linka do Regulaminu który jest w pdf na czacie na serwerze Minecrafta? Najlepiej, aby ta wiadomość o Regulaminie pojawiała sie co godzine i przy wejściu gracza na serwer.
  3. Witajcie! Jestem tu nowy, mój serwer powoli się rozwija i potrzebuje pomocy. Szukam pluginu lub skrypta na kupowanie przez graczy działki. Problem jaki się pojawia to, że głownie jak szukałem (może słabo) to były faktycznie taki pluginy, ale tylko na gotowe działki. Mi bardziej zależałby aby gracz mógł dostać przykładowo komendę //wand lub jakiś tam przedmiot, którym sam mógłby sobie zaznaczyć jaką chce działkę ( nie większą niż na przykład 250x250 klocków) i za nią tyle zapłacić ile wykorzystał klocków (cenę ustalam ja za naprzykład 1x1 klocków) No i dodatkowo mógłby ustawiać współwłaścicieli, flagi, głównie to co daje WorldQuard oraz WorldEdit, ale tylko do działek nie budowania jakie daje na przykład WorldEdit. Czy istnieje taki plugin; Skrypt? Jest ktoś w stanie takie coś wykonać?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...