Skocz do zawartości

Cimpek15

Użytkownik
  • Ilość zawartości

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Cimpek15

  • Urodziny 18 grudnia

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Nick w MC
    plantacja

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Cimpek15

Świeżak

Świeżak (1/13)

0

Reputacja

  1. Okej, dzięki, jeszcze dwie sprawy i już ci nie zawracam głowy Obydwie są związane z niszczeniem - jeśli się zniszczy jeszcze nieurośniętą marichuanę to wypada z tego zwykły wheat sead, a po wpisaniu /lokacje mimo tego, że nic tam nie ma pokazuje się, że coś jest: Także jeśli to możliwe, prosiłbym o zrobienie, że jak się zniszczy jeszcze niedorośniętą marichuanę, to wypada sadzonka marichuany i żeby znikały te lokacje.
  2. Cimpek15

    Skrypt na marichuanę.

    Okej, wszystko u mnie śmiga, tylko mam jeszcze dwa pytania. Czy wiesz może jak to naprawić, żeby były polskie znaki? Oraz do czego służy komenda /lokacje
  3. Cimpek15

    Skrypt na marichuanę.

    Hej! Dzięki za poświęcenie czasu, ale nie wszystko działa jak należy (chyba, że to ja coś źle robię). Kiedy włączam skrypt na chacie pokazuje się to: Oprócz tego, kiedy wpisuje /narkotyki to nic się nie dzieje, ale jeśli wchodzę w ekwipunek to w menu konstruowania mam tylko sadzonki. Kiedy skrypt jest włączony i klikam w powietrze prawym przyciskiem myszy to mi się pokazuje nazwa przedmiotu, którym klikam. Żeby łatwiej Ci zrozumieć mój problem, dołączam filmik (przperaszam za ścinki, mój laptop ostatnio nie wyrabia :/) Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam!
  4. Cimpek15

    Skrypt na marichuanę.

    Cześć! Potrzebuję skryptu na kupowanie, sadzenie, zbieranie oraz palenie marichuany. Skrypt ma polegać na tym, że po wpisaniu komendy /narkotyki otworzy się GUI, gdzie będzie 16 sadzonek marichuany (jako nasiona pszenicy) oraz sama marichuana (jako pszenica). Sadzonki mają kosztować 2 diamenty, a marichuana 6. Jeśli gracz nie będzie miał wystarczającej ilości diamentów na zakup, na chacie ma się pokazać wiadomość, która o tym poinformuje. Sadzonka ma działać jak zwykłe nasiona pszenicy: sadzi się ją, czeka aż urośnie i zbiera już marichuanę (taką jaką by można kupić w sklepie za 6 diamentów). Prosiłbym też, aby marichuana oraz dwa papiery w craftingu dawały "skręta", którego po naciśnięciu prawego przycisku myszy można zapalić. Gracz ma wtedy dostać efekt mdłości na 15 sekund, wyczerpanie poziom drugi na 15 sekund oraz efekt szczęścia na 60 sekund. Chciałbym ten skrypt dać na serwer Spigot 1.16.4, nie wiem czy to ważne - jestem zielony w tym temacie Z góry dziękuję!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...