Skocz do zawartości

Multi LIVE

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Multi LIVE

 1. Silnik: Spigot 1.16.4, skript 2.5.2 I tak, wgrywałem SkRayFall 1.9.22 bodajże i 1.9.20
 2. Witam, mam problem z wyświetleniem title, subtitle na 1.16.4. Na serwerze mam zainstalowany dodatek skRayFall 1.9.23, skQuery 4.1.4 Z góry dzięki za pomoc.
 3. Dobra, zrobiłem tak - i wszystko działa pięknie. Dzięki wielkie!
 4. Ooo, działa - dzięki wielkie A mam pytanie - da się zrobić tak, że nie trzeba trzymać w dłoni tej gąbki? Bo na tą chwilę jeżelie nie mam jej w dłoni to system wykrywa że nie posiadam jej w EQ.
 5. Witam, mam problem - ponieważ nie wiem jak napisać kod by wykrywał ten itemek: command /stw20: trigger: if player has 7 brown wool: if player has 1 ender pearl: if player has sponge named "&cCUBOID 10x10": send "test" else: send "&8» &cNie posiadasz cuboida 10x10!" else: send "&cNie posiadasz ender perel!" else: send "&cNie posiadasz &c&l7 &cbrazowej welny!" Dodam że chodzi tutaj chyba coś o NBT
 6. Witam, zastanawiam się ostatnio nad wyborem maszyny na serwer minecraft 1.14.4 Dla +/- 100 graczy, na serwerze jest dużo pluginów i skryptów. Czy ktoś może polecić jakąś niezawodną maszyne (najlepiej VPS lub dedyk) Myślałem nad tym vps, i nie wiem czy będzie on w porządku
 7. Multi LIVE

  Vanish z efektami

  Witam, chciałbym do pluginu SUPERVANISH dodać efekty z pluginu vanish no packet Z takim efektami: Z góry dziękuje za pomoc.
 8. Witam, posiadam plugin do logowania: Authme oraz Fastlogin (do automatycznego logowania premium). Lecz gdy wgrałem plugin orebfuscator FastLogin przestał logoować graczy premium. Czy ma ktoś może jakiś pomysł jak to naprawić? (ponieważ zależy mi na fastlogin oraz orebfuscatorze)
 9. Oo, dzieki wielkie Wiesz może w czym może być problem? #EDIT już naprawiłem xd
 10. Witam, czy posiada może ktoś link do tej o to składni?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...