Skocz do zawartości

Lukaszz70

Użytkownik
  • Ilość zawartości

    7
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukaszz70

  1. Lukaszz70

    Scoreboard

    Ok, poszukam pluginu. Dzięki za pomoc.
  2. Lukaszz70

    Scoreboard

    Witam potrzebuję skryptu na scoreboard, który wyświetlałby się każdemu graczowi na serwerze. Tak powinien wyglądać: NazwaSerwera Nick: Twój ping: TPS: NazwaSerwera
  3. Witam, Potrzebuję komendy która daje opis itemu w Minecraft 1.16.3 NP. Patyk Fajnosc X
  4. Lukaszz70

    Komenda /enchanting

    Witam. Potrzebuję skryptu na enchanting komendą. Komenda /enchanting otwierałaby okno stołu do zaklinania. Najlepiej jakby była do tej komendy permisja, a w stole do zaklinania nieskończony lazuryt.
  5. Lukaszz70

    Sklep i monety

    Dziękuję za pomoc. Skrypt już działa. Zainstalowałem TuSKe.
  6. Lukaszz70

    Sklep i monety

    Wersja serwera: 1.11.2 Silnik pisze: SkyBlock 1.11.2 (na TitanAXE) Skript 2.3.1
  7. Lukaszz70

    Sklep i monety

    Witam. Potrzebuję skryptu na itemshop i monety na serwer SkyBlock. Monety zdobywałoby się po wykopaniu stone (1 moneta) i rud (2 monety). Komendą /monety <gracz> sprawdzałoby się ilość monet, komendą /monety przelej <ilosc monet> <gracz> przelewałoby się pieniądze innemu graczowi. Dla administratora byłaby komenda /monety dodaj <ilosc monet> <gracz> i /monety zabierz <ilosc monet> <gracz>. W sklepie powinny być bloki budowlane, bloki dekoracyjne, narzędzia, bronie, zbroje, jedzenie i rośliny. Sklep otwierałoby się komendą /sklep.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...