Skocz do zawartości

Enginer

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Enginer

Świeżak

Świeżak (1/13)

0

Reputacja

 1. Czy jest możliwość sprecyzowania ile pętli continue ma ominąć? Przykładowo: command /test: trigger: loop 3 times: loop 3 times: if loop-number is 2: continue send "%loop-number-1% %loop-number-2%" Wyświetli: 1 1 1 3 2 1 2 3 3 1 3 3 A chciałbym continue dotyczył pierwszej pętli i żeby wyświetlało: 1 1 2 1 3 1
 2. Kiedy przypisuję to zmiennej stone slab tzn. set {_i} to stone slab to do zmiennej przypisuje się każda możliwa płyta kamienna np. brukowa, andezytowa itd. Czy jest jakaś możliwość, by do zmiennej przypisać tylko i wyłącznie czystą kamienną płytę?
 3. shoot an arrow from {@lokalizacja} with speed 0 Za pomocą tego polecenia tworzy się strzała w danej lokalizacji, natomiast nie da się jej podnieść tj. strzały od szkieletów. Da się jakoś zrobić tak, by dało się ją podnieść?
 4. Witam. Chciałbym zapytać, czy jest możliwość za pomocą Skripta wygenerować w endzie wszystkie end gateway'e oraz end portal w oryginalnych miejscach przez np. komendę? Pozdrawiam.
 5. Co zrobić jeśli w komendzie jest cudzysłów, a chcę wykonać ją przez konsolę (konkretniej komendę tellraw, w której przez kodowanie JSON muszą występować cudzysłowia). Po wpisaniu execute console command także trzeba wpisać cudzysłów, co potem gryzie się z komendą. Co robić w takiej sytuacji?
 6. Enginer

  Compass tracker

  Cześć! Prosiłbym o skrypt, który sprawia, że kompas wskazywałby "na żywo", bądź po wciśnięciu PPM na danego gracza. Kompas ten miałby działać tylko dla gracza z daną permisją. Nie musi on działać w netherze czy endzie. Z góry dzięki!
×
×
 • Dodaj nową pozycję...