Skocz do zawartości

Mezir

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mezir

 1. Chciałbym po zalogowaniu zatrzymać grającą muzykę, jest taka możliwość? on join: play "MUSIC_DISC_CHIRP" to player at volume 10 on authme login: play "BLOCK_BELL_USE" to player at volume 10 #myślałem, że poprzednią da się zastąpić nową, ale MUSIC_DISC_CHIRP nadal gra.
 2. Teraz wszędzie wysyła komunikat z niebieską linią. Da się jakoś zrobić if że wyszedł z czerwonej lini i wszedł na niebieską?
 3. on region enter: "%region%" contains "czerwonalinia" send player title "&6&lPrzekroczono czerwoną linię!" with subtitle "&2PVP jest zakazane" for 2 seconds "%region%" contains "niebieskalinia" send player title "&6&lPrzekroczono niebieską linię!" with subtitle "&2Tryb budowania jest wyłączony" for 2 seconds on region exit: "%region%" contains "czerwonalinia" send player title "&6&lPrzekroczono czerwoną linię!" with subtitle "&4PVP jest tu dozwolone" for 2 seconds "%region%" contains "niebieskalinia" send player title "&6&lPrzekroczono niebieską linię!" with subtitle "&4Tryb budowania jest wyłączony" for 2 seconds Jak dodać kolejny region? Bo zrobiłem tak jak powyżej i to nie działa jak powinno. Nie wykrywa niebieskiej linii, działa tylko dla czerwonej.
 4. Mezir

  do usunięcia

  do usunięcia
 5. A jeśli nie jest pierwszy raz na serwerze i nadal nie ma konta?
 6. Używam na serwerze plugin AuthMe Reloaded i chciałbym do tego zrobić skrypt, który będzie wyświetlał informację title "Aby się zarejestrować wpisz /register <hasło>", a gdy gracz się zaloguje wyświetli komunikat również w title "Pomyślnie zalogowano". Pomożecie?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...