Skocz do zawartości

microgra

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

504 wyświetleń profilu

Osiągnięcia microgra

Początkujący I

Początkujący I (2/13)

0

Reputacja

 1. microgra

  Drop spawnera

  Witam. Potrzebuję prostego skryptu, który działa na zasadzie Ktoś rozwali spawner to mu on dropnie, tylko musi go rozwalić dowolnym kilofem.
 2. Start 13 maja 2014 roku o 18:00 >https://www.youtube.com/watch?v=qxNvFmCuXMc
 3. Witam. Potrzebuję skryptu, który ma polegać na sprzedawaniu innemu graczowi przedmiotu trzymanego w ręce. Czyli np. Trzymając 64 cobblestone'a wpisuję /sprzedaj nick cena. Wtedy drugiej osobie przychodzi propozycja sprzedaży, którą akceptuje się komendą /zaakceptuj lub inną.
 4. microgra

  Auto-Eventy

  A ja nie widziałem :P
 5. microgra

  Auto-Eventy

  Witam. Potrzebuję skryptu na Auto-Event'y. Dokładnie chodzi o to: 1. Auto Eventy mają odbywać się co 30 minut. 2. Kiedy już event będzie startować, gracze dostaną informację na czacie, że mają 30 sekund na dołączenie komendą /event join 3. Po 30 sekundach teleportuje ich w ustalone miejsce. (Można byłoby ustawić to /event setteleport nazwa_eventu 4. Event kończyłby się, kiedy pierwszy gracz dojdzie do danego miejsca (Można byłoby je ustawić /event setend nazwa_eventu) Dostanie wtedy nagrodę pieniężną, np. 1000$ lub ustaloną w evencie 5. Ogólnie komendy skryptu mogą wyglądąć tak: /event create nazwa_eventu --> Tworzy event /event join --> Dołączenie do event'u /event leave --> Wyjście z event'u i powrót na spawn lub ewentualnie na ostatnie położenie przed startem event'u /event list --> Lista eventów (tylko gracz z permisją np. event.list mógłby sprawdzić) /event setprice nazwa_eventu --> Nagroda za ukończenie /event forcestart nazwa_eventu (Opcjonalne) --> Wymuszony start danego event'u /event forcestop nazwa_eventu (Opcjonalne) --> Wymuszone zatrzymanie danego event'u /event setteleport nazwa_eventu --> Ustawia miejsce rozpoczęcia event'u /event setend nazwa_eventu --> Ustala miejsce zakończenia event'u
 6. Mam pytanie. Da radę jakoś ukryć przez skrypt wiadomość z wykonanej komendy (np. Ja wpiszę /warp miasto i nie wyświetli wiadomości Teleportuję na /warp miasto...) ? Dodam, że mam doinstalowane SkriptPlus.
 7. Umiem wytabować. ale i tak skrypt nadal myśli, że ktoś jest w pobliżu mnie, a nikogo nie ma ...
 8. Teraz jest to samo, co wcześniej, czyli skrypt reload'uje się bez problemu, jednak jak chcę wylać lawę gdy nikogo nie ma w pobliżu lub jestem sam na serwerze, to nie da się. Skrypt testowałem na hostingu.
 9. Teraz znowu wywala ten komunikat "Empty configuration section..." i dotyczy on linijki 4.
 10. Zmieniłem na leftclick i nadal nie działa tak jak powinno, czyli wyskakuje komunikat, że nie mogę zalać lawą, a jestem sam, a jak wyleję lawę to nic się nie dzieje :rolleyes:
 11. No już coś działa, bo pomyślnie przeładowuje, ale teraz nawet, jak jestem sam na serwerze, to nie mogę wylać lawy, bo wyskakuje komunikat o próbie zalania innego gracza i zabiera lawę.
 12. Nie wiem już co się dzieje, ale nawet twój kod wywala ten sam komunikat. Sprawdziłem na przykładzie skryptu stąd (Wzięty z jakiegoś poradnika): https://code.skript.pl/8LTSJENu on rightclick holding a lava bucket: if distance between player and loop-player is less than 5: cancel event send "&c&lWykryto probe zabicia innego gracza na wyspie!" to player execute console command "/burn %player% 60" remove 1 bucket from the player remove 1 lava bucket from the player Tylko, żeby właśnie jakoś ten loop działał. Chodzi mi tylko o to, żeby po prostu gracz A nie mógł użyć lawy, gdy max 5 kratek od niego stoi gracz B.
 13. Po dodaniu loop all players: do skryptu chyba gryzie się z on rightclick holding a lava bucket: i przy reloadzie skryptu wywala taki błąd: http://scr.hu/2ras/4shy5 Da radę to jakoś poprawić, żeby działało, czy trzeba może w tym "on rightlick ..." coś zmienić?
 14. Witam. Mam może i głupie pytanie, ale nie daję sobie rady z tym. Próbowałem na różne metody, ale może ktoś pomoże. Otóż chciałbym zrobić warunek: Jeżeli odległość między dwoma graczami jest mniejsza od 6. Wiem tylko jak zrobić odległość między graczem, a danym obiektem lub czymś innym, ale jak zrobić między dwoma graczami już nie umiem. Jak mam napisać ten warunek?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...