Skocz do zawartości

scobbye

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  36
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez scobbye

 1. dlaczego to nie dziala? wpisuje /papi ecloud download Vault, restartuje i nic jakis dodatek potrzebny czy cos? on chat: set {vip} to player's group if {vip} is "VIP": set {_ranga} to placeholder "vault_prefix" set message format to "%{_ranga}%%display name of player% &a» &f%colored message%"
 2. scobbye

  sklep

  Cześć, pomógłby mi ktoś w napisaniu sklepu/stałych?xD Chodzi o to, że mam 5 mieczy: - Drewniany - Drewniany Knockback I - Kamienny Ostrość I - Żelazny Ostrość II - Diamentowy Knockback I i w gui mam je wszystkie po kolei - i teraz aby kupić drewniany knockback I musze miec drewniany zwykły, i tutaj potrzebuje twojej pomocy, jak zrobić, aby gdy bede chcial odblokować przykładowo teraz Diamentowy Knock I to będę musiał mieć odblokowane wszystkie poprzednie, oraz gdybyś mógł, to żeby gdy kupie np. Kamienny Os. I to reszta mi się wyłączy, żeby przy dawaniu itemów nie dało poprzednich, tylko ten.
 3. scobbye

  bossbar

  nie dziala
 4. scobbye

  bossbar

  Hejka, potrzebuje skryptu na wieczny bossbar - tzn. bossbar ktory pokazuje się po wejściu na serwer i jest cały czas, chyba, że opuścimy świat "SPAWN", kiedy do niego wrócimy bossbar ma wrócić, z góry dzięki
 5. scobbye

  czyszczenie iteemow

  potrzebuje skryptu ktory od razu po smierci w swiecie "SPAWN" usuwa item ktory lezy na ziemii.
 6. scobbye

  Glowa

  nie wiem co to target blok wiec napisze po swojemu - blok ktory jest postawiony na ziemii
 7. scobbye

  Glowa

  head, skull - nie działa nadal
 8. scobbye

  Glowa

  jest potrzebny dodatek jakis do tego? bo nie pokazuje błędu, ale po kliknieciu nic sie nie dzieje on rightclick on 397:3: if player is in world "Logowanie": send "XDDD" stop else: cancel event send "&cW tym swiecie nie mozesz otwierac ender chesta!"
 9. scobbye

  gui

  dzieki, dziala
 10. scobbye

  gui

  potrzebuje skryptu, ktory po kliknieciu w enderchest w swiecie SPAWN otwiera gui, ktos cos?
 11. scobbye

  prosze o poprawienie

  dobra, ogarnalem mozna zamnac dzieki za pomoc
 12. scobbye

  prosze o poprawienie

  problem jest taki, ze ja mam dwie waulty: - monety - tokeny do monet uzywam pluginu DKCoins a do Tokenow uzywam tego autorskiego, przyklad pierwszy nie zabiera nic.
 13. scobbye

  prosze o poprawienie

  plugin autorski jest, ale uzywam tego placeholdera do komendy "/tok" i pokazuje ile ich mam, wiec dziala, vault tez jest
 14. scobbye

  prosze o poprawienie

  hm, nie rozumiem pytania
 15. scobbye

  prosze o poprawienie

  pojawia mi sie ze nie mam tylu monet, mimo ze mam ponad xd
 16. scobbye

  prosze o poprawienie

  Poprawi mi to ktos? Command /kup1: Trigger: set {_tok} to placeholder "tok" if %{_tok}% >= 1000: Execute console command "/pex user %player% add permisja" else: send "&cNie masz tylu monet"
 17. scobbye

  sklep

  Mam sklep. I mam w nim 2 rzeczy - rzecz A i rzecz B, chce, aby gdy kupie rzecz A, a potem rzecz B, żebym za darmo mógł je brać w przypadku jeśli zmienię. Np. Jeśli mam obie kupione i będę chciał z B zmienić na A to A mam za darmo.
 18. scobbye

  sklep

  hej potrzebuje skryptu na sklep ktory jesli mam w nim 2 rzeczy, i kupie jedna a potem druga, to obie bede mogl za darmo wlaczyc : D dzieki z góry
 19. scobbye

  Główka

  działa dzięki<3
 20. scobbye

  Główka

  Naprawi mi to ktoś? Nie działa mi xd set slot 1 of player to skull with custom nbt "{display:{Name:""Chest""},SkullOwner:{Id:""2880e37d-92a8-4bcd-8677-552fa25ce80a"",Properties:{textures:[{Value:""eyJ0ZXh0dXJlcyI6eyJTS0lOIjp7InVybCI6Imh0dHA6Ly90ZXh0dXJlcy5taW5lY3JhZnQubmV0L3RleHR1cmUvNDFjYTdjZWY3YmMyOTI3ZWI5NGQ0YTY5MGE0MTQ4YTIxNDk4MjJlM2E2MGMwNjExYWEyYTNhNjUzM2I3NzE1In19fQ==""}]}}}" named "&5Dodatki"
 21. scobbye

  Blokada armorstandów

  Cześć, mógłby ktoś wykonać dla mnie skrypt na blokadę niszczenia armorstandów, zabierania i dodawania itemów? Z góry dziękuję
 22. scobbye

  itemy

  nie wiem jak tego sie uzywa za bardzo ale ogarne, czyli wtedy nie bedzie do ekwipunku po zamknięciu dawało?
 23. scobbye

  itemy

  One są po to żeby gui się ładowało, aby rzeczy zmieniały miejsca
 24. scobbye

  itemy

  czesc mam problem zrobilem skrypt ktory wyglada mniej wiecej tak: format slot 17 of player with 1 of 160:2 named "&f" to close format slot 27 of player with 1 of 160:2 named "&f" to close format slot 8 of player with 1 of 160:2 named "&f" to close format slot 36 of player with 1 of 160:2 named "&f" to close wait 3 tick format slot 7 of player with 1 of 160:2 named "&f" to close format slot 37 of player with 1 of 160:2 named "&f" to close wait 3 tick format slot 6 of player with 1 of 160:2 named "&f" to close format slot 38 of player with 1 of 160:2 named "&f" to close wait 3 tick format slot 5 of player with 1 of 160:2 named "&f" to close format slot 39 of player with 1 of 160:2 named "&f" to close cancel event i jak zamkne przed tym jak sie nie ustawia itemy to mi w ekwupinku je daje i czy moze ktos pomoc zeby tak nie robilo, ze jak zamkne to nic sie nie dzieje?
 25. scobbye

  zrzucanie

  Potrzebuje skryptu który daje 1 monete za zrzucenie z: - sniezek, lapki, luku, jajek
×
×
 • Dodaj nową pozycję...