Skocz do zawartości

Reddie

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Wgrałem, gdy używam /plugins plugin wyświetla mi się na czerwono, a sam w sobie nie działa.... Silnik to CraftBukkit.
 2. Witam! Nie dawno zacząłem moją przygodę z pluginem skript. Lecz zauważyłem, że żaden skrypt nie chce mi działać.... Nawet te podstawowe. Ostatnio w temacie zleceń prosiłem o skrypt na "złodzieja". Stworzyłem plik .sk oraz wkleiłem tam skrypta. Wszystko cacy nie? Do momentu gdy wpisałem komendę /skript reload all Wyskoczyła mi wiadomość, że plugin nie znalazł żadnego skryptu mimo iż wgrywałem go do folderu scripts. Potem pobrałem kilka addonów jak skQuery Nadal mi nie działa nie wiem co robić proszę o pomoc ;/ Wersja MC 1.12.2 pluginu 2.2 29 A i jeszcze log z konsolki:
 3. Reddie

  Zlecenie na skrypt "złodzieja"

  W folderze scripts
 4. Reddie

  Zlecenie na skrypt "złodzieja"

  Mam pewien problem gdy robię nowy plik .sk i wstawiam go ze skryptem to plugin sugeruje mi, że nie ma żadnych skryptów w folderze... Może mi ktoś jakoś pomóc? I dziękuję za napisanie skrypta... EDIT: Log z konsolki Mogę się mylić ale chyba nie mam jakiegoś addona
 5. Witam! Potrzebuję skrypt na "złodzieja". Będzie on polegał na tym, że gracz w odległości 3 kratek od drugiego gracza który napisze komendę /okradnij (NICK) zostanie mu przydzielone 80% essentials money osoby okradzionej. Osoba która jest okradana dostaje wiadomość "&4&lKTOS CIE WLASNIE OKRADL! " Osoba która okrada dostaje wiadomość "&b&lKradziez zakonczona sukcesem! Lepiej uciekaj!" Gdy kradzież się powiedzie, oraz osoba okradziona zabije złodzieja otrzymuje swoje pieniądze. I prosiłbym też o cooldown komendy 50 sekund. Dziękuję z góry.
×