Skocz do zawartości

aKmE

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  35
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aKmE

 1. aKmE

  Drop do Eq

  Witam, Potrzebuje skrypt na drop przedmiotów do ekwipunku po wykopaniu ich. Uwzględniając oczywiście silk touch. I prawidłowe wypadania przedmiotów po zniszczeniu bloku. Wiecie, chodzi mi oto, że np z glowstowna wypadałby pył, a nie cały blok. Z góry dzięki.
 2. Witam, Postanowiłem ostatnio przenieść serwer na inną wersje, a co za tym idzie pozmieniało się troszeczkę. Mowa tutaj głównie o administracji. Jej większa cześć zakończyła już swoją "przygodę". W związku z tym potrzebowałbym ludzi chętnych do pracy. Nie mam za wysokich wymagań. Jedyne co trzeba to być ogarniętym w worldedicie, jak i innych podobnych pluginach. Poza tym sumienne wykonywanie obowiązków, rzetelna praca .. i to w sumie tyle Kreatywność i zdolności architektoniczne mile widziane Mam dużo, naprawdę dużo budowli z poprzedniej wersji serwera, więc budowania od podstaw będzie praktycznie (na chwile obecną ) zero, ale wszystko to, co zostało trzeba będzie dostosować do standardów, i rozbudować z myślą o dalszych modernizacjach. W sumie każde dobre i pracowite ręce się przydadzą Kontakt: Jesteś zainteresowany ? Napisz do mnie na priv Cya !
 3. aKmE

  Błędy ze zmiennymi.

  A jak się za takie cuś zabrać ?
 4. Cześć, Ostatnio postanowiłem przenieść serwer na inny hosting. A co za tym idzie zmienił się silnik. (wersja mc ta sama.) I po tej zmianie serwer raz na jakiś czas zostaje wyrzucony z takiego oto powodu : "[WARNING] [Skript] Cannot write variables to the file at sufficient speed; server performance will suffer and many variables will be lost if the server crashes. (this warning will be repeated at most once every 10 seconds)" Z góry dzięki za pomoc.
 5. Cześć, Swego czasu potrzebowałem skryptu odnośnie pisania. Dziś chciałbym was poprosić o coś podobnego. Aby przez wykopanie np. 10 bloków jakiegoś surowca odblokowało/ nadało graczowi permsije np. do komendy warp.
 6. Sprawdziłem teraz skrypt i on w ogóle nie działa. Po wykopaniu stona dalej nie da się pisać. + Byłaby opcja aby pokazywało ile jeszcze zostało do wykopania ?
 7. Dzięki wielkie! A dałoby się aby były permisje zwalniające z tego ? Ps @Kurzin w twoim sk wkradł się jakiś błąd
 8. Cześć, Tak jak w temacie. Skrypt miałby polegać na tym, że gdy gracz wykopie daną ilość stone to będzie mógł dopiero pisać na chacie. Znalazłem na forum już taki jeden, ale był on nie wytabowany i cały w jednej linijce. Z góry dzięki za pomoc.
 9. aKmE

  Bicie na fly.

  Dzięki wielkie
 10. aKmE

  Bicie na fly.

  Dobry wieczór, potrzebuje skryptu na : Gdy gracz udezy gracza na latając zostaje zabity, gracz uderzony dostaje antylogouta, a gdy takowy lognie dostaje jaila na 15 minut i 1 warna. Z góry dzięki.
 11. aKmE

  Anty Logout

  Witajcie, Potrzebuje skrypt na AntyLogout w którym - Podczas lognięcia zamiast bana gracza wrzucałoby do więzienia na 30 min. - Podczas uderzenia wyłączałoby obu osoba goda gm 1 i fly - Czas antylogoutu wynosiłby 30 sekund. Z góry dzieki za pomoc ;d
 12. Cześć, Potrzebuje skryptu na możliwość wykonania przez gracza danej komendy tylko raz. NP. /f create Tylko 1 raz , a taki np svip miałby nie ograniczoną liczbę.
 13. Witam, Od pewnego czasu zmagam się z problemem crashowania się serwera.Zawsze w consoli pojawia się taki oto błąd: ">bash: line 4: 24302 Unicestwiony java -Xincgc -jar craftbukkit.jar nogui" Jedyne co się w nim zmienia to za każdym razem inne cyferki, te "24302". Z góry dzięki za pomoc.
 14. aKmE

  Zmiana rangi

  Dzięki.
 15. aKmE

  Zmiana rangi

  Witam, Potrzebuje skrypta na komendę /zmień Chłopak\Dziewczyna Komenda ta ustawiałaby osobie która ją wykona range "Gracz", bądź range "Dziewczyna" w zależności od tego, co wpisze.
 16. aKmE

  Zmiana nicku gracza komendą.

  Super dzięki Potrzebowałbym jeszcze kodu na możliwość dodawania do danej grupy osób komendą.
 17. Cześć, 1. Chciałem napisać skrypt przedstawiający administracje.Chodzi mi oto że jest Ranga i nick ( Właściciel: aKmE).Chciałbym aby komendą dało się do danej grupy dodawać,jak i usuwać.Zastanawiałem się też czy dałoby się zrobić informacje o tym,czy dany admin jest online. 2.Próbowałem robić własny skrypt od sprawdzania graczy.Chciałem zrobić tak,że jeśli nick osoby sprawdzającej to np, aKmE to w tresci "send" wysyłanej do gracza w linijce "skype administratora to X", if name of player is "aKmE":: set {player} to X send "&6| &askype sprawdzajacego %player%" to arg 1 Oto fragment tego kodu.Na serwerze wyświetla "%player% jako nick. Z góry dzięki za pomoc.
 18. Witam, Potrzebuje tym razem skryptu na wiadomoci które będa powtarzane co np.3 minuty. Z góry dzieki za pomoc.
 19. aKmE

  AntyCreative

  Polecam użyć creativecontrol.W tym pluginie masz oddzielne eq na survivalu i na creatywnym. Link : http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/creativecontrol/
 20. aKmE

  Kilka skrypwów

  /event start Miałoby dać każdemu na evencie do eq miecz,łuk i kilka potek.
 21. aKmE

  Kilka skrypwów

  Dzięki wielkie ! A co do tego 1. to żaden plugin,po prostu teleportuje gracza w dane kordy do np. jakiegoś zamku :p.
 22. aKmE

  Kilka skrypwów

  Witam, Potrzebuje na szybko takich oto skryptów : 1.Skrypt,na komendy /event dolacz,/event start,/event ustaw (2 ostatnie dla adm) 2.Blokada komędy /plugins,/pl Potrzebowałbym także 2 szablonów skryptów : ~1.Jeżeli wpisze się np, komęde ban nick powód,to wykona się komęda iban ... ~2.Jeżeli gracz wpisze daną komęde to wyśle mu wiad, np o treści (&cChcialbys). Z góry wielkie dzięki.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...