Skocz do zawartości

Xemi

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  41
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Xemi

Początkujący II

Początkujący II (3/13)

0

Reputacja

 1. klknij enter drop 1 diamond sword of sharpness 7 and unbreaking 3 and fire aspect 10 named "&3Premium Miecz" with lore "mieczyk st"
 2. Xemi

  komenda na czas

  jak zrobic komende, którą można wpisywac co 10 sekund? Np. gracz X wpisuje /lobby, odrazu ponim gracz Y wpisuje komende /lobby, ale wyskakuje mu błąd "Odczekaj 10 sekund" ?
 3. prosze o zamkniecie, naprawilem
 4. Dziala, dzieki, ale mam problem jeszcze. every 10 second in "world": loop all players: remove 5 from {nawodnienie} set action bar of loop-player to "Masz jeszcze %{nawodnienie::%loop-player%}% punktow nawodnienia!" if loop-player drink water bottle: add 20 to {nawodnienie} set action bar of loop-player to "Wypiles wode! %{nawodnienie::%loop-player%}% punktow nawodnienia!" Nie moze wczytac ifa (gracza nie wczytuje)
 5. variables: {nawodnienie} = 100 every 1 second in "world": remove 5 from {nawodnienie} set action bar of player to "Masz jeszcze %{nawodnienie}% nawodnienia!" BŁAD: There's no player in a periodical event Wie ktoś o co chodzi?
 6. No to może dopisz -w %world%
 7. moze spróbuj %regions at player% ?
 8. Xemi

  Niszczenie bloku

  Chciałbym, aby gracz, który postawił blok mógłby go tylko on zniszczyć !komendą! ? Da rade coś takiego zrobic?
 9. Mam stworzone działki w WorldGuard poprzez postawienie bloku. Gdy klikamy prawym przyciskiem na blok który stworzył ta działkę jest tam GUI zdobione w skrypcie. W środku jest nazywany Item 'Dodaj się do działki'. Chciałbym aby to klikał gracz, którego nie ma w działce. Większość sam zrobiłem tylko zatrzymałem się przy dodawaniu się samemu do działki bez właściciela. Pomoże ktoś?
 10. Sprawdzałem i nie zabiera, albo wybuch niszczy caly klocek odrazu
 11. I jeszcze jak zrobić, żeby można było niszczyć tylko np. diamentową siekierą lub kilofem?
 12. @LuckyPotato wszystko kozak, tylko, że nie zabiera HP podczas eksplozji
 13. Przepraszam, ale nie rozumiem co mam teraz zrobić ;/
 14. Wytłumaczyłby ktoś o co z chodzi z tym co pisze @LuckyPotato? Zrobił przykład, bądź wysłał linka do dobrego poradnika z tym?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...