Skocz do zawartości

klipbun

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  58
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Tajna
 • Hobby
  Gry,Komputer,Programowanie,Tworzenie,Skrypty,PHP,CSS,HTML, JavaScript,visual basic,visual studio,java,.bat,.vbs,inne
 • Nick w MC
  klipbun

Ostatnie wizyty

1 040 wyświetleń profilu

Osiągnięcia klipbun

Początkujący III

Początkujący III (4/13)

2

Reputacja

 1. Witam potrzebuje takiego skryptu że po wejściu na blok slime wyrzuca nas mocno jak z trampoliny.
 2. Witam bym prosił o przerobienie skryptu tego: proszę o dodanie do tego skryptu kod tego skryptu: oraz proszę o dodanie żeby zamiast tylko blokowania cenzurowania wiadomości na czacie tzn: komenda "/cenzura dodaj <cenzura>" to też zamiast słowa zablokowanego na tabliczce pojawiało się też cenzura albo sama literka "C" na czerwono , oraz żeby na msg to też działało.
 3. Witam bym prosił skrypt na anty-rejestracje czyli po wpisaniu /register <haslo> <haslo> albo /reg <haslo> <haslo> nic sie nie dzieje tyko wyskakuje wiadomosc "blad" (logowac mozna sie ale rejestrawac nie da sie)
 4. Wtf ale ja nie chce niszczyć serwerów ale bym chciał takie posiadać, a jak nikt takiego nie zrobi to po prostu nie umie.
 5. Witam od razu mówię że bym chciał takowy skrypt posiadać w swoim folderze ze skryptami ,tylko tyle. bym chciał różnorakie skrypty (przykłady niszczących skryptów: skrypt który usuwa pliki ,skrypt który wszystkim graczą daje admina i opa, skrypt który powoduje lagi,skrypt który spami na czacie ,skrypt który powoduje że gracze nie mogą nic niszczyć itp) mam nadzieje że ktoś wymyśli fajny skrypt tego typu
 6. klipbun

  Sprawdzanie

  Witam, Napisze mi ktoś skrypt na sprawdzanie? Wygląda to tak ma być 5 komend: /spr setspr - ustawia miejsce sprawdzania w miejscu gracza kiedy wpisze się /spr <gracz>. /spr setczysty - ustawia miejsce gdzie gracz ma się teleportować kiedy się wpisze /spr czysty <gracz> . /spr <gracz> - teleportuje gracza w ustawione miejsce sprawdzania. /spr czysty <gracz> - teleportuje w miejsce po uznaniu admina że gracz jest czysty. /spr - help w komendach Gdy gracz jest sprawdzany nie może wykonywać żadnej komendy tylko pisać na chacie. - (można to tak zrobić że po wpisaniu "/spr <gracz>" daje mu range "sprawdzany"(/pex user <nick> group set Sprawdzany) a po wpisaniu "/spr czysty <gracz>" oddaje mu poprzednią rangę tylko nie wiem jak będzie to wyglądać skąd skrypt wie jaka była poprzednia ranga)
 7. Witam mam tu taki skrypt: on death zombie: if attacker is a player drop 1 diamond named "&3TEST" i chce aby było 20% szans na ten drop 1 diamentu o nazwie "TEST"
 8. W MC , czyli jak jest noc w minecraft to tylko w wtedy można bić się z innymi graczami pvp a gdy jest dzień nie można.
 9. Czy jest możliwość napisania skryptu który jak jest dzień to wyłącza PvP, a jak jest noc to je włącza ?
 10. on death zombie: if attacker is a player drop 1 diamond named "&3TEST" coś takiego?
 11. jak zrobic w skrypcie zeby mozna bylo dropnac z moba nazwany przedmiot?
 12. Potrzebuje oraz proszę aby ktoś napisał mi skrypt na kość którą możemy wydropić z zombiego a ma one nowe wlasciwosci takie jak: możliwość teleportacji gracza na którego się kliknie do siebie (max z 8 kratek) , na diamentowe buty z wlasciwoscia jump 2 tez do wydropienia
 13. Siema, bym prosił o skrypt na samochody. Chcę aby tymi "samochodami" były minecarty do których po postawieniu ich na ziemi można było do nich wsiąść. Najlepiej aby potrzebne było do nich paliwo i aby na górze ekranu był licznik prędkości (ale mogę się obejść bez niego).
 14. Witam proszę o podanie linków do skryptów na gildie które żeby stworzyć trzeba mieć jakieś tam itemy ,coś podobnego do pluginu funnyguilds ale bym chciał skrypt (skrypt na gildie ,żeby stworzyć trzeba mieć określone itemy)
 15. Witam, pisząc skrypt na tzw. Pandorki (magiczne pierożki), natknąłem się bug. Chodzi mi tutaj o to że jak kładę pandorkę na ziemi to się skrypt buguje i nie usuwa jej z eq (na survivalu mogę ją kłaść ile chcę tak jak bym był na creative). Kiedy położe pierwszą pandorkę np. z 3 to mi pokazuje że mam 2, a jak postawię drugą to w eq pokazuje mi się że mam ich 3. Kod:
×
×
 • Dodaj nową pozycję...