Skocz do zawartości

klaudiusz1337

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia klaudiusz1337

Świeżak

Świeżak (1/13)

0

Reputacja

 1. Wiem, że nie jest to forum od pluginów lecz mam pytanie, czy jest jakiś plugin który umożliwia pisanie na kolorowo na czacie np "&4asd' pisze asd na czerwono [wiem ze jest taka możliwość w essentialsie] ale jest może jakiś osoby plugin?
 2. Dziękuje za pomoc, Temat do zamknięcia
 3. Mógłbyś pokazać gotową konfiguracje? bo jakoś mi to nie działa lub źle to robię!
 4. command /gmc: permission: admin.komendy permission: message: &8>> &4Nie masz uprawnien! &2wpisz /pomoc po wiecej inforacji trigger: set gamemode of player to creative send "{@prefix} &3Zmieniono tryb gry na &2Creative&4!" W jaki sposób moge zrobić tak, bym mógł nadawać tego gamemoda innym graczą?
 5. linia 56 use atacker or victim
 6. Witam przychodzę tu z pytaniem co poszło nie tak i jak to naprawić by goda otrzymywała tylko osoba która wykonuje komendę. command /god [<text>]: permission: admin.komendy permission: message: &8>> &4Nie masz uprawnien! &2wpisz /pomoc po wiecej inforacji trigger: if player has permission "admin.god": if arg is not set: if {god} is true: send "&6GOD &2Jest Wlaczony&4!" if {god} is false: send "&6GOD &2Jest Wylaczony&4!" if arg 1 is set: if arg 1 is "on": set {god} to true send "&6Wlaczono &3GOD" if arg 1 is "off": set {god} to false send "&6Wylaczono &3GOD" on damage of player: if {god} is true: cancel event heal victim
×
×
 • Dodaj nową pozycję...