Skocz do zawartości

Accel

Użytkownik
  • Ilość zawartości

    5
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Accel

Świeżak

Świeżak (1/13)

0

Reputacja

  1. Już jutro [22.09] w godzinach popołudniowych start dema MortisRPG, które odbędzie się [w założeniach] na przedziałach poziomowych 1-10. Wszelkie info na: https://discordapp.com/invite/jcXASwy Zobaczymy, czy sprostaliśmy chociaż w części oczekiwaniom skripterów.
  2. Cały czas poszukujemy ludzi z różnymi umiejętnościami: rąk do pracy nigdy za wiele. Jeśli nabór się zakończy to wątek zostanie zamknięty.
  3. Współpraca aktualna, po więcej informacji zapraszamy na podanego wyżej Discorda. Serwer będzie miał swoje demo do 22.09: wystartuje zapewne o wiele wcześniej. Zapraszamy.
  4. Panowie, ta dyskusja nie ma sensu w tym temacie raczej. Nasz projekt jest sponsorowany przez SystemZ, tj. lvlupa. Jakie alternatywy w zdobywaniu doświadczenia byście chcieli zobaczyć oprócz wszelkiego rodzaju mobów i questów?
  5. Cześć, od kilku miesięcy grupka paru osób tworzy serwer RPG w Minecrafcie, jeśli kogoś to interesuje to zapraszamy po więcej: https://discord.gg/jcXASwy Ale mniejsza - chcieliśmy się Was zapytać, co chcielibyście zobaczyć na serwerze RPG w Minecraft? Zauważyłem, że w podpiętym wątku subforum w ankiecie ponad 30 osób zagłosowało na serwer RPG. Zatem... Czego byście od niego oczekiwali, co Wam przeszkadza, czego byście nie chcieli widzieć i tak dalej? Zależy nam na Waszych pomysłach & potrzebach, bo w końcu serwer tworzy się dla graczy. ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...