Skocz do zawartości

OliwierGL

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OliwierGL

 1. DO ZAMKNIĘCIA Nie zauważyłem błędu w zmiennej
 2. @ShardIt Za każdym razem daje najdłuższego bana (tydzień) Sam sprawdź. 1.8.8 Skript 2.2
 3. Siema, przerobilem taki skrypt, i nie działa. Zawsze wywala największego bana. Help options: tag: [&4&l4&f&lHARD.pl BAN&r] ban_time1: 900 ban_time2: 3600 ban_time3: 86400 ban_time4: 604800 farewell_time: 10 command /dunban [<text>] [<offlineplayer>]: permission: admin.dunban trigger: loop {DeathBan::bans::*}: set {DeathBan::bans::%loop-index%} to 0 send "Zresetowano ban gracza: %loop-index%" stop on death of player: send "{@tag} &3Masz &c{@farewell_time} &3sekund na pozegnanie sie z serwerem." to victim wait {@farewell_time} seconds if {DeathBan::ilosc::%victim%} is not set: set {DeathBan::ilosc::%victim%} to 1 set {DeathBan::bans::%victim%} to {@ban_time1} kick victim due to "{@tag} &7Umarles. To twoja %{DeathBan::ilosc:%victim%}% smierc. Twoj ban skonczy sie za &c15 &7minut. &f&lKup unbana: https://4HARD.pl" stop if {DeathBan::ilosc::%victim%} is 1: set {DeathBan::ilosc::%victim%} to 2 set {DeathBan::bans::%victim%} to {@ban_time2} kick victim due to "{@tag} &7Umarles. To twoja %{DeathBan::ilosc:%victim%}% smierc. Twoj ban skonczy sie za &c1 &7godzine. &f&lKup unbana: https://4HARD.pl" if {DeathBan::ilosc::%victim%} is 2: set {DeathBan::ilosc::%victim%} to 3 set {DeathBan::bans::%victim%} to {@ban_time3} kick victim due to "{@tag} &7Umarles. To twoja %{DeathBan::ilosc:%victim%}% smierc. Twoj ban skonczy sie za &c1 &7dzien. &f&lKup unbana: https://4HARD.pl" if {DeathBan::ilosc::%victim%} is 3: set {DeathBan::ilosc::%victim%} to 4 set {DeathBan::bans::%victim%} to {@ban_time4} kick victim due to "{@tag} &7Umarles. To twoja %{DeathBan::ilosc:%victim%}% smierc. Twoj ban skonczy sie za &cTYDZIEN. &f&lKup unbana: https://4HARD.pl" if {DeathBan::ilosc::%victim%} is 4: set {DeathBan::bans::%victim%} to {@ban_time4} set {DeathBan::ilosc::%victim%} to 5 kick victim due to "{@tag} &7Umarles. To twoja %{DeathBan::ilosc:%victim%}% smierc. Twoj ban skonczy sie za &cTYDZIEN. &f&lKup unbana: https://4HARD.pl" if {DeathBan::ilosc::%victim%} is more than 4: add 1 to {DeathBan::ilosc::%victim%} set {DeathBan::bans::%victim%} to {@ban_time4} kick victim due to "{@tag} &7Umarles. To twoja %{DeathBan::ilosc:%victim%}% smierc. Twoj ban skonczy sie za &cTYDZIEN. &f&lKup unbana: https://4HARD.pl" on connect: if {DeathBan::bans::%player%} is set: kick player due to "{@tag} &7Umarles. To twoja %{DeathBan::ilosc:%player%}% smierc. Twoj ban skonczy sie za &c%{DeathBan::bans::%player%}% &7sekund. &f&lKup unbana: https://4HARD.pl" if {DeathBan::ilosc::%player%} is not set: set {DeathBan::ilosc::%player%} to 0 every 1 second: loop {DeathBan::bans::*}: if {DeathBan::bans::%loop-index%} is not 0: remove 1 from {DeathBan::bans::%loop-index%} else: clear {DeathBan::bans::%loop-index%}
 4. Spigot 1.8.8 R0.1-SNAPSHOT W ogóle pluginu nie wykrywa. Nie ma nic w logach albo w konsoli. Ok, jestem DZBANEM. Dodałem plugin do innego folderu (mam 2 serwery na jednej maszynie :D). Jeszcze jedno. Jak zmienić crafting? DO ZAMKNIĘCIA!
 5. @Procix94 Plugin w ogóle się nie wczytuje.
 6. Wolę skrypt @Procix94 Chyba że znajdziesz plugin na 1.8.8 w którym stoniarka to nie endstone. W tym skrypcie po postawieniu stoniarki, blok zamienia się w stone. A nie stawia stone'a nad nim.
 7. Siemka, po przejściu z 1.15.2 na 1.8.8 skrypt wyrzuca błędy. Z góry dziękuję za pomoc. Spigot 1.15.2, Skript 2.2 Błędy: https://imgur.com/a/MmUUVXW Skrypt:
 8. OliwierGL

  Drop ze Stone

  Witam: - Drop ze stone (drop jako przedmiot, do zebrania) - Wyłączony drop z rud. - Obsługa fortuny Z góry dzięki
 9. OliwierGL

  Stoniarka

  Mi też działa.
 10. OliwierGL

  Stoniarka

  @BimberDziadka1 Nie działa Po postawieniu nic sie nie dzieje @Trokuszek_PL Thx zaraz sprawdze
 11. OliwierGL

  Stoniarka

  Witam, potrzebuję skryptu na Generator Stone'a. Najlepiej żeby wyglądało to jak na Dragon'ie (tj. Stawiasz generator, na jego miejscu pojawia się stone (Nie pod nim czy nad nim itd.), zniszczyć można złotym kilofem) Skript: 2.5-alpha3 MC: 1.15.2 Będę wdzięczny. Oczywiście najlepsza odpowiedź wleci.
 12. OliwierGL

  Skrypt na drop

  Witam. A więc tak: Skripta mam na serwerze 1.15.2 Najlepiej żeby była opcja wyłączenia dropu z rud. (only-stone) I w zasadzie tyle. Będę wdzięczny jeżeli ktoś poświęci na to chwilkę czasu Oczywiście +.
 13. Witam, oto mój problem: Po otrzymaniu nazwanego przedmiotu z lore'em działa on poprawnie, jednak po jego przemieszczeniu w jakiekolwiek inne miejsce w ekwipunku (może być ten sam slot) traci on swoją nazwę (Kolor nazwy zostaje) i lore. Enchant pozostaje. Niestety w konsoli żadnych błędów nie zauważyłem. Próbowałem bez kolorowej nazwy i bez polskich znaków. Po wyrzuceniu przedmiotu przez Q, przedmiot zachowuje swoje właściwości. Nadal to samo. Serwer: 1.15.1 Spigot (Wcześniej Paper. Ten sam problem. Na 1.15.2 też.) Skrypt: Będę wdzięczny za pomoc. Oczywiście najlepsza odpowiedź otrzymuje +
 14. Jeżeli chodzi o Teleport w konkretne miejsce (tj. warp albo spawn) to proszę
×
×
 • Dodaj nową pozycję...